Kā mājas apstākļos pārbaudīt, vai tev nav uzlikts lāsts. Ļoti vienkārša metode

14-01-2018

Ietekmes līmeņi
e6124255886242d1eedec7016a2413a1

Pirmais līmenis
Norāda uz dzīvības centra enerģētisku bojājumu. Kāds mēģina atņemt jums vēlmi dzīvot. No fiziskajiem orgāniem var tikt skarti reproduktīvie orgāni un nieres.

Otrais līmenis
Liecina par seksuālās saskarsmes centra bojājumu. Visticamākā bojājuma vieta piebūrumiem un atbūrumiem. Organismā šā centra bojājums atspoguļojas tā, ka slikti darbojas resnā zarna, urīnpūslis, kāju asinsvadus.

Trešais līmenis
Ietekme uz tavu stāvokli sabiedrībā. Negatīvu sūtījušais cilvēks mēģina sagraut tavu autoritāti, atņemt tev spēju kontaktēties ar citiem cilvēkiem, cenšas panākt tavu vientulību. Ja ir skarts šis centrs, nereti rodas kuņģa, aknu, žultspūšļa, tievās zarnas, aizkuņģa dziedzera slimības.

Ceturtais līmenis
Liecina par bojājumu sirds centrā vai ietekmi uz mīlestības jūtām. Šāda ietekme ir vērsta uz to, lai tu zaudētu līdzsvaru un sapratni par pasauli. Saņemot triecienu šajā centrā, cilvēks negūst baudu no dzīves, nespēj pareizi izvēlēties partnerus un draugus, zaudē apkārtējo atbalstu. Parādās sirds un asinsvadu sistēmas slimības, krass imūnsistēmas reakciju samazinājums.

Piektais līmenis
Ļaunprātis vēlas atņemt tev informāciju, padara neuzņēmīgu pret ārējiem stimuliem, vienaldzīgu. Organismā cieš elpošanas sistēma, bronhi, rīkle un balsene, vairogdziedzeris.

Sestais līmenis
Svešs cilvēks ir mēģinājis ielikt tavā apziņā savu domāšanas veidu, tev svešu dzīves programmu un mērķu sasniegšanu. Visi tavi spēki tiek tērēti tukšām, nevajadzīgām darbībām, kuras rezultātā tev nenes panākumus. Var ciest galvas un muguras smadzenes, nervu sistēma kopumā, hormonālās vielmaiņas regulēšanas funkcijas un vielmaiņa.

Ar augstāk aprakstītās metodes palīdzību tu varēsi uzzināt, vai tev nelabvēlis nav uzlicis lāstu. Jo ļoti bieži mūsu dzīvē iestājās grūti laiki, kuri dažkārt nav atkarīgi no mūsu darbības vai bezdarbības.

Mēs novēlam tev nekad nenokļūt citu cilvēku negatīvajā ietekmē. Izmēģini šo metodi pats un padalies ar draugiem.

Avots: “takprosto.cc”

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

2 Comments

  1. Anete 16.06.2017 at 09:46 - Atbildēt

    Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 30 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un pārvērt dzīvi sapnī! https://goo.gl/gJTdBD

  2. Skolnieciņš-Vislatvijas skaudības dievība 13.09.2017 at 12:48 - Atbildēt

    Notestēt ir viegli. Ja cilvēks ir ± labiņš, tad visticamāk viņam neviens neatriebsies, bet ja cilvēks ir kretīns, tad varbūt kaut kas būs ar dažu ‰ iespēju.