Seši līmeņi, kā var būt uzlikts lāsts. Ezoteriķi atklāj veidu, kā to uzzināt!

26-11-2021

3-4

Pasaulē ir daudz nelaimīgu cilvēku, kuru dzīve nav izveidojusies īpaši labi. Viņi nestrādā pie tā, lai kļūtu laimīgi, bet tikai apskauž veiksmīgākus ļaudis un nereti viņus nolād. Un pat izmanto dažādus nobūrumus, uzliek lāstu un ļaunu aci, uzskata ezoteriķi.

Šodien mēs pastāstīsim par kādu senu veidu, ar kura palīdzību var noteikt, vai tev ir uzlikts lāsts.

Tev vajadzēs:
– glāzi
– ūdeni
2 sērkociņus

Pārbaude

Pirms pārbaudes atslābinies, nomierinies un uzdod jautājumu: “Vai manī ir svešas enerģētiskās ietekmes pēdas?”

Turi vertikāli sērkociņu no sēra brīvajā gala 4-5 centimetrus no ūdens virsmas tieši glāzes vidū.

Palaid sērkociņu vaļā un ļauj tam brīvi iekrist ūdenī. Aizver acis un uzdod to pašu jautājumu.

Pēc tam, kad iemestais sērkociņš pārtrauks kustēties, izdari to pašu ar otro sērkociņu.

Protams, sērkociņi ieņems noteiktu savstarpēju stāvokli, pēc kura var spriest, vai lāsts pastāv. Pastāv trīs sērkociņu stāvokļa bāzes varianti: kontakta trūkums starp tiem, saskaršanās un krustošanās. Katra no šīm kombinācijām nes īpašu informāciju.

e6124255886242d1eedec7016a2413a1

Tiek uzskatīts, ka vislabāk ir, ja starp sērkociņiem kontakta nav. Šāds sērkociņu stāvoklis nozīmē, ka tava enerģētika ir brīva no svešām ietekmēm, bet rūpestiem un slimībām ir tīri fizisks raksturs. Šajā situācijā, lai uzlabotu veselību, ir jālieto zāles, jādzer zāļu tējas un jānodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm.

Sērkociņu saskaršanās liecina par to, ka tu esi neprofesionālā enerģētiskā ietekmē vai tev uzlikta ļauna acs. Šis uzbrukums tev varēja notikt sabiedriskajā transportā, strīda laikā ar tuviniekiem, konflikta laikā rindā veikalā vai citās līdzīgās situācijās.

Sērkociņu krustošanās liecina par mērķtiecīgi uzliktu lāstu. Sērkociņu saskaršanās un krustošanās vieta norādīs tev uz enerģētisko centru, kas ticis pakļauts nelabvēļa visintensīvākajam uzbrukumam.

Lai noteiktu šādu centru, nepieciešams vizuāli vienu sērkociņu sadalīt sešās daļās un paskatīties, kurai no tām ar savu galu pieskaras otrs sērkociņš.

Ārējo spēku ietekmi šajā gadījumā atspoguļo augšējais sērkociņš, bet spriest par nodarītā kaitējuma ietekmi var pēc sērkociņa, kas atrodas zemāk.

Nākamajā lapā uzzini “ietekmes līmeņus”!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

2 komentāru

  1. Anete 16.06.2017 9:46 am - Atbildēt

    Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 30 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un pārvērt dzīvi sapnī! https://goo.gl/gJTdBD

  2. Skolnieciņš-Vislatvijas skaudības dievība 13.09.2017 12:48 pm - Atbildēt

    Notestēt ir viegli. Ja cilvēks ir ± labiņš, tad visticamāk viņam neviens neatriebsies, bet ja cilvēks ir kretīns, tad varbūt kaut kas būs ar dažu ‰ iespēju.