Kā lūgt Visumam svētību un to saņemt. Īpaši iedarbīga maģija Ziemassvētkos

24-12-2019

Foto – Pixabay


Saistībā ar tradīcijām burvju vārdi ir vārdi vai frāzes, kam piemīt maģisks spēks, tos izrunājot vai uzrakstot maģiska rituāla laikā. Maģijas pasaulē burvju vārdiem vienmēr bijusi ļoti liela nozīme. Tie var būt labi vai ļauni. Labus burvju vārdus dēvē par svētību. Ļaunus burvju vārdus dēvē par ļauno aci. Ļaunu burvju vārdu labs piemērs ir lāsts.

VAIRĀK LASI RIČARDA VEBSTERA GRĀMATĀ “PUĶU UN KOKU MAĢIJA”

Burvju vārdu teikšanas mērķis norāda, vai tie būs labi vai ļauni. Ir jābūt ļoti drosmīgam vai pilnīgi glupam, lai atļautos izteikt ļaunos burvju vārdus, jo arī maģiskajā pasaulē viss, ko pats pasaka, atgriežas pie teicēja ar trīskāršu spēku. Tādēļ ļoti svarīgi ir nodarboties tikai un vienīgi ar balto maģiju.

Pastāv iespēja netīšām izteikt ļaunus burvju vārdus. Ir burvestība partnera pievilināšanai, taču nedrīkst pieburt kādu konkrētu cilvēku, jo tā ir melnā maģija, kur netiek ņemtas vērā otra cilvēka vajadzības.

Burvju vārdiem jābūt labiem pret ikvienu iesaistīto pusi. Parasti vārdus izsaka vai vizualizē maģiskā rituāla laikā.

Vārdiem var būt dažādi iemesli — auglība, piedošana, izdošanās, laime, dziedināšana, ilgmūžība, mīlestība, nauda, garīgā aizsardzība un veiksme.

Jau laikus uzrakstiet vēlamos burvju vārdus. Piemēram, garīgai aizsardzībai varat rakstīt šādi: “Es vēlos garīgu aizsardzību, jo jūtu, ka nogurstu un mani pārņem dzīves stress.”

Kolīdz esat sveicinājis Visuma dzīvības spēku, apsēdieties vai nogulieties apļa centrā. Vēlreiz uzrakstiet burvju vārdus un vairākas reizes tos nolasiet, vēlams skaļi un pēc iespējas enerģiskāk. Aizveriet acis un atslābiniet ikvienu ķermeņa daļu. Agri vai vēlu prāts sāks klejot.

Kad tiekat līdz šai fāzei, vēlreiz nolasiet burvju vārdus. Atkārtojiet tos vairākas reizes. Lēni izskaitiet no viens līdz pieci un atveriet acis. Par burvju vārdiem vairs nav vajadzības domāt.

Jūs tos esat nosūtījis Visumam un visai drīz jutīsiet to sniegto labumu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Neveicas privātajā dzīvē? Izmēģini tautas maģijas rituālu ar spraužamadatu un sveci!

Augu nozīme ķīniešu dziedniecībā un maģijā. Uzzini, kāds spēks piemīt katram ziedam!

Druīdu maģija: ko spēj āmulis, kā uzzināt atbildes uz visiem jautājumiem

loading...