Kā likums: nelaimīgas sievietes valkā šo apģērba gabalu. Gribi būt laimīga, nevalkā!

16-04-2024

Foto – Pixabay

Laime ir tiekšanās, stāvoklis, ko ne vienmēr var aprakstīt vārdos. Tomēr daudzi piekritīs, ka iekšējais apmierinājums un dzīvesprieks bieži vien atspoguļojas cilvēka izskatā. Interesanti, ka modes un stila pasaulē ir tādi apģērba gabali, kas, šķiet, spēj runāt par cilvēka garīgo stāvokli. Par vienu no šādiem nelaimes simboliem var saukt “jaciņu”.

Nelaimīgas sievietes vienmēr valkā šo garderobes priekšmetu, uzskata ezoteriķi, un stilisti viņiem piebalso.

Laimīgas un pašpārliecinātas sievietes savā garderobē izvēlas dažādus apģērba elementus: puloverus, blūzes, kleitas.

Viņas novērtē materiālu kvalitāti, labu piegriezumu un kombinējamību ar citām lietām. Tomēr ir arī tādas, kuras savas virsdrēbes labprātāk dēvē par “jaciņām”. Šim terminam ir ne tikai deminutīva nozīme, bet tas atspoguļo arī noteiktu stilu un pieeju apģērba izvēlei.

Tātad, kā atpazīt šo garderobes “antivaroni”? Pirmkārt, tie ir lētie materiāli, no kuriem šādas lietas visbiežāk tiek šūtas. Ne mazāk svarīga ir arī dekorāciju pārmērība: volāni, rišas, rūtis, kam, šķiet, vajadzētu radīt izsmalcinātības tēlu, bet patiesībā padarīt to nesamērīgu un pat grotesku.

Vērts pievērst uzmanību arī necaurspīdīgiem apdrukām un krāsām, kas savstarpēji nesaskan un rada nepabeigtības iespaidu.

Šis stils bieži sastopams ikdienā, kad sievietes, kam trūkst pašpārliecinātības, izvēlas ērtības un praktiskumu, nevis stilu un eleganci. Rezultātā viņu garderobe kļūst garlaicīga un vienmuļa, bez individualitātes un oriģinalitātes. Viņas zaudē līdzsvaru starp skaistumu un piemērotību, viņu tēli neizskatās pilnvērtīgi un stilīgi.

Taču veiksmīga apģērba izvēle ir ne tikai stilā un modes tendencēs, bet arī pašapziņā, priekā, ka ar apģērba palīdzību var paust savu individualitāti.

Kad sieviete izvēlas lietas, kas viņai patīk un kurās viņa jūtas ērti, tas atspoguļojas ne tikai viņas izskatā, bet arī garastāvoklī un vispārējā labsajūtā.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Stilistu slepenie paņēmieni: kā ar apģērba palīdzību padarīt figūru vizuāli slaidāku

Mēness kalendārs apģērba izvēlei. Viss atkarīgs no mēness atrašanās horoskopa zīmēs!
Savu apģērbu lupatās griezt nedrīkst! Kas pamatā tādam ticējumam?

Apģērbs un laime: kā to uztveram mēs, ko saka budisti?