Kā Kivičs dziednieces Mirdzu Priedi un Elejas Veroniku intervēja. Fragments no grāmatas

14-05-2019
https://www.facebook.com/andris.kivics

https://www.facebook.com/andris.kivics

Es zinu, ka daudzus moka jautājums par ekstrasensiem un dziedniekiem, un kā daži teica — pesteļotājiem
“Rampas ugunīs”. Kāpēc tas bija vajadzīgs. Es atbildēšu, savā jaunajā grāmatā “It kā tu kaut ko zinātu” pavēsta šobrīd karstākais šovmenis Latvijā Andris Kivičs.

ANDRA KIVIČA GRĀMATU “IT KĀ TU KAUT KO ZINĀTU” IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES ŠEIT!

b13898b1383c13d7b3e580d889135afe_XL

Andrejs Ēķis man reiz jautāja: — Andri, kā tu domā, kurš ir labākais raidījums pasaulē?

Es teicu: — Deivida Letermana šovs? Džei Leno šovs?

— Nē, — atbildēja Andrejs, — vislabākais raidījums pasaulē ir tas, kuru nepārslēdz.

Kārtējā ģeniālā Andreja frāze, es nodomāju. Un tā arī ir — televīzijā dievs ir reitingi. Ja ir reitingi, viss ir kārtībā,
nav reitingu, kārtībā nav nekas. Un šiem ekstrasensu raidījumiem piektdienās bija tiešām augsti reitingi, kas nozīmēja to, ka cilvēkiem tas ir vajadzīgs. Par mākslinieku cilvēki balso ar nopirktu biļeti, par raidījumu cilvēki balso ar pulti

Ekstrasense Mirdza Priede “paņēma” skatītājus ar to, ka vienīgā raidījumā kaut ko reāli nodemonstrēja. It kā vecais triks ar pie pieres pielīpošo karoti un pie pilnīgi perpendikulāri grīdai novietotas plaukstas pielīpoša kafijas apakštasīte, bet gan dzīvē, gan ekrānā tas izskatījās pietiekami efektīgi.

Mirdza apgalvoja, ka pa viņas rokām plūst viņai pašai neizskaidrojama, magnētiska enerģija, kas uzlādē ūdeni, ja viņa uz to iedarbojas. Respektīvi, tiek uzlādēts ūdens, kas pēc tam ir jādzer maziem malkiem visas dienas garumā un ir jāvēro rezultāti. Var, protams, teikt, ka tas ir placebo efekts, taču daudziem cilvēkiem tas reāli palīdzēja un pēc raidījuma pieraksts pie Mirdzas izveidojās vairāku mēnešu garumā.

Interesanta bija arī Elejas Veronika, kura uzreiz pateica, ka jūt karstumu uz labā pleca, kur man ir uztetovēts
krusts. Tas esot jāņem nost, jo bloķējot kaut kādas enerģijas…

(No Andra Kiviča grāmatas “It kā tu kaut ko zinātu”)

loading...

2 Comments

  1. jan 14.05.2019 at 23:48 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!s

  2. Lelde 15.05.2019 at 07:38 - Atbildēt

    Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas, Amerikas, par Austrālijas un Japānas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas PowerBall un SuperEnalotto izlozēm, kur Džekpotā nākošajā – šīs nedēļas nogales izlozēs tiks izspēlēti vairāk 250 un 152 miljoni, un, izmantojot Augošā Mēness spēcīgo ietekmi, jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.