Kā izvēlēties dienu matu griešanai decembrī, lai piesaistītu naudu

08-12-2023

Foto – Pixabay

Mēness kalendārs ir ne tikai atskaites punkts dārzniekiem un pavāriem, bet arī sniedz vērtīgus padomus matu kopšanā. Tiek uzskatīts, ka konkrētas mēneša dienas ir labvēlīgas matu griešanai, kas sniedz enerģiju un piesaista materiālo labklājību visa gada garumā.

Jautājums par to, kad frizēties decembrī, lai nodrošinātu finansiālu labklājību 2024. gadā, ir īpaši aktuāls mūsu dinamiskajā laikmetā.

Kad decembrī pirms Jaunā gada frizēties, lai nauda būtu visa 2024. gadā?

Saskaņā ar Mēness kalendāru līdz jaunajam gadam ir atlikušas tikai četras dienas, lai izmantotu iespēju uzlabot savu finansiālo stāvokli ar matu griezumu, raksta portāls Rsute. Šīs dienas ir laiks, kad var doties pie friziera, lai veiktu simbolisku matu griezumu vai krāsotu šķipsnas, tādējādi piesaistot finansiālo labklājību.

Atrodoties friziera krēslā un mentāli atkārtojot apgalvojumus par finansiālās labklājības piesaisti savā dzīvē, mēs radām ap sevi pozitīvu enerģiju, kas var ietekmēt mūsu finansiālo stāvokli.

Vislabvēlīgākais laiks matu griešanai, krāsošanai vai jebkādām citām matu procedūrām ir tad, kad Mēness atrodas Vērša zīmē. Šī zīme tiek uzskatīta par vismateriālāko horoskopā, un tā var būt labvēlīga finansiālu labumu piesaistīšanai.

Labākās dienas matu griešanai naudas piesaistīšanai

10. decembris. Iespēja jebkurā veidā piesaistīt labklājību.

16. decembris. Matu griešanai labvēlīga diena, lai piesaistītu materiālo bagātību un panākumus.

22. decembris. Vēl viena labvēlīga diena naudas frizūrām, kas var palīdzēt nodrošināt finansiālo stabilitāti.25. decembris. Pēdējā iespēja šomēnes tiem, kas vēlas atjaunināt savu matu izskatu, lai piesaistītu materiālo pārpilnību.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mēness kalendārs DECEMBRIM matu griešanai, krāsošanai un veidošanai

Mājas līdzeklis pret matu izkrišanu. + Vēl piecas receptes skaistiem matiem!

loading...