Kā īsā laika sprīdī kļūt pievilcīgākai? Vienkārša valdzinājuma formula

26-11-2017

sieviete_pievilciba

Ir 10 vienkāršas lietas, ko tu vari paveikt, lai burtiski uzreiz kļūtu pievilcīgāka apkārtējiem. Lūk, kādas tās ir!

1. Skaties cilvēkam acīs
Tas liecina, ka esi pārliecināta par sevi un nebaidies iegūt to, ko vēlies. Pašpārliecinātība – tas ir seksīgi, un tiešs acu kontakts – labākais veids, kā to parādīt.

2. Smaidi
Tas ir ātrākais veids kļūt pievilcīgākai. Cilvēki vēlas komunicēt ar laimīgiem un pozitīviem ļaudīm.

3. Runā ar visiem
Iemācies kaut pāris frāžu, lai varētu aprunāties ar katru cilvēku, ko satiec, un iemācies klausīties. Kad tu cilvēkam uzdod jautājumus un viņš tev stāsta par sevi, tas aktivizē viņa smadzenēs labpatikas centrus, kas saistīti arī ar naudu un ēdienu. Ja tu vari parādīt, ka tev cilvēks patiešām nav vienaldzīgs un esi gatava viņu uzklausīt, tu viņa acīs kļūsi pievilcīgāka.

4. Stāvi taisni ar paceltu galvu
Tas demonstrē tavu pārliecību par sevi, gatavību rīkoties. Kad tu saraujies kamoliņā, lai neviens tevi neievērotu, tā arī notiks.

5. Izsaki komplimentus
Mums visiem patīk saņemt komplimentus – tas liecina, ka cilvēki ievēro, ka esam pielikuši pūles. Liec cilvēkam sajust, ka viņš ir pats svarīgākais, ko tu šodien esi satikusi, un tu uzreiz viņam iepatiksies.

6. Jūties komfortabli
Lai patiktu citiem, tev jāpatīk pašai sevi. Iemācies pieņemt sevi, kāda esi, un tu kļūsi pārliecinātāka. Nemēģini spēlēt kādu citu, lai iepatiktos apkārtējiem.

7. Apmeklē sporta zāli
Tā tu ne tikai fiziski sāksi labāk izskatīties, bet sajutīsies labāk arī emocionāli. Fiziskas aktivitātes stimulē organismu izstrādāt hormonu endorfīnu, kas piepildīs tevi ar pozitīvu enerģiju.

8. Dzīvo šeit un tagad
Pārstāj pārdzīvot par to, ko padomās citi attiecībā uz to, kas tev it kā būtu jāizdara.

9. Atrodi savu personīgo stilu
Nēsā apģērbu, kas tev patīk – tā tu jutīsies ērtāk un pievilcīgāk. Un atceries, ka sarkana krāsa neapzināti vairāk patīk vīriešiem.

10. Lieto lūpu krāsu
Viena no pirmajām lietām, kam vīrieši pievērš uzmanību sievietēs, ir lūpas. Tāpēc lieto kvalitatīvu lūpu krāsu, vēlams, ne pārāk tumšos toņos. Sarkanā krāsa ir ideāls variants, vienkārši izvēlies sev piemērotu toni.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...