Kā gadu sāksi… Intuitīvs tests JANVĀRIM

31-12-2020


Sākt 2021. gadu ar panākumiem un piesaistīt pozitīvas pārmaiņas var arī pēc attēliem. Ikviens var intuitīvi izvēlēties vajadzīgo attēlu, lai noskaidrotu savu likteni tuvākajā laikā.
Ar attēlu spēles palīdzību katrs var trenēt savas intuitīvās spējas, kā arī uzzināt, kādi notikumi risināsies 2021. gada janvārī ar vislielāko varbūtību. Eksperti iesaka apskatīt piedāvātos attēlus un izvēlēties to attēlu, kas piesaista visvairāk. Zīlēšanas spēlei palīdzēs atslābinoša mūzika, aromātiskas vai parastas sveces un vienatne.
Kuru attēlu izvēlējies?

1. attēls

Janvāris — laiks, kad drosmīgas idejas var īstenot dzīvē, lai nepalaistu garām izdevīgas iespējas.
Jaunā gada pirmajā mēnesī katra diena būs veiksmīga, ja nebaidīsies no drosmīgiem lēmumiem un nepadosies bailēm un nelabvēļu liktiem šķēršļiem. Klausoties savā sirdī, var tikt galā ar jebkādiem šķēršļiem ceļā uz mērķi.

2. attēls

Janvārī ir svarīgi rīkoties piesardzīgi, lai nedzītos pakaļ nepatiesiem ideāliem un nekļūtu par savas kļūdas ķīlniekiem. Neskaidrās perspektīvas, kas izteiktas vārdos, nesaprotamas naudas ieguldījumu shēmas, tas viss ir jāatmet. Pārliecība un veselais saprāts palīdzēs tikt galā ar apšaubāmiem projektiem, cilvēkiem un darbu, kas sagādās vilšanos.3. attēls

Janvārī iestājas laiks, kad var nebaidīties no emociju izpausmes un palikt sev uzticīgs. Šajā mēnesī notiek pārmaiņas, pateicoties kurām no dzīves pazūd nepatiesie draugi, manipulatori, krāpnieki un skauģi.

Baidīties no šāda notikumu pavērsiena nav jēgas – no dzīves aiziet tas, kas traucē un bremzē attīstību. Pārraut attiecības var un vajag, ja tās ir izdzīvojušas sevi, sagādā sāpes, vilšanos vai traucē turpmāko attīstību.

4. attēls

Pirmajā gada mēnesī būs pozitīvas emocijas, ja iespējams uz laiku palikt vienatnē un uzdot sev vissvarīgāko jautājumu: “Kas ir laime?”.

Jāatbild uz to godīgi, lai uzsāktu 2021. gadu ar soli uz laimīgu nākotni. Kādam laime būs otra pusīte, bet kāds cits atradīs sapņu darbu, iegādāsies dzīvokli, mašīnu vai vispār atstās nemīlētu darbu, uzsākdams savu darbu.

5. attēls

Janvārī jāsāk kaut kas jauns. Atteikties no sliktiem ieradumiem, sākt veselīgu dzīvesveidu, apgūt jaunu valodu, mainīt profesiju vai iemācīties kaut ko citu. Jebkura kustība un attīstība nāks par labu un padarīs dzīvi interesantāku.


6. attēls

Gada pirmajā mēnesī jāpievērš pozitīvas domas un jāieprogrammē sevi uz panākumiem. Pozitīvs noskaņojums palīdzēs tikt galā ar problēmām un grūtībām, atrast jaunus draugus, kuri nenodos, kā arī apzināt lietderīgus biznesa sakarus. Sirsnīgs smaids palīdzēs atrast problēmas atrisinājumu ceļā uz laimīgu dzīvi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

TESTS. Izvēlies iecienīto dzērienu un uzzini, cik zinātkārs esi!

TESTS. Ko tu apēstu pirmo? + Desmit labāko testu izlase!

TESTS. Kas tu esi – sieva, mūza vai mīļākā? + Vēl pieci testi!

loading...

2 Comments

 1. Skolnieciņš no Pokaiņu meža 31.12.2020 at 23:39 - Atbildēt

  Novēlu visiem maniem tautiešiem laimīgu un panākumiem bagātu baltā, metāliskā Vērša gadu! Atstāsim savas nelaimes un bēdas šajā baltās, metāliskās Žurkas gadā. Neņemsim sev līdzi negatīvās enerģijas bagāžu. Būsim optimisti. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Baltais, metāliskais Vērsis ir 2021. gada saimnieks. Iedegsim uz svētku galda skaistā bļodiņā baltu svecīti par godu Vērsim! Lai Vērša gads top svētīgs katram no mums! Lai zvaigznes mūs svētī!!!
  Brīnumainu jauno gadu vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #ticība #horoskopi #Zvaigznes #astroloģija #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #VēršaGads #Vērsis #2021 #01.01.2021. #Jaungads #pagāni #sentēvi #brīvība

 2. Skolnieciņš no Pokaiņu meža 31.12.2020 at 23:40 - Atbildēt

  Mani mīļie tautieši, nedusmosimies uz mūsu valdību – Egilu Levitu, Krišjāni Kariņu un Ilzi Viņķeli. Mūsu valdība rūpējas par tautas drošību un labklājību. Kaut gan daudziem no mums ārkārtas stāvokļa pagarināšana ir apgrūtinoša un nepatīkama, tomēr būsim saprotoši un ievērosim visus ārkārtas stāvokļa ierobežojumus. Ierobežojumi nav uzlikti izklaides pēc, bet gan lai pasargātu sabiedrības drošību un veselību. Svētku laikā ievērosim komandantstundas ierobežojumus. Būsim apzinīgi. Atstāsim savas dusmas šajā baltās, metāliskās Žurkas gadā. Neņemsim dusmas sev līdzi nākamajā 2021. gadā! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz mūsu valdībai apjēgt tās kļūdas, nepilnības un pastrādātos noziegumus pret savu tautu! Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi dod mūsu prezidentam, premjerministram, ministriem, Saeimas deputātiem, augsta ranga ierēdņiem, drošībniekiem un alkatīgajiem uzņēmējiem gaišu prātu, cilvēcību un taisnīguma izjūtu! Augstākie spēki (Latvju Dievi) visu saliks pa savām vietām. Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai nākamais baltā, metāliskā Vērša gads būtu laimīgs un veiksmīgs katram no mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!!!
  Ar Latvju Dievu gudrību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #VēršaGads #Vērsis #2021.gads #01.01.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #brīvība