Kā darbojas nabadzības karma? Ieteikumi tās pārvarēšanai

03-10-2023

Ilustrācija – Pixabay

Karmas jēdziens – cēloņsakarība starp cilvēka rīcību un viņa likteni – liek mums aizdomāties, kā mūsu rīcība ietekmē mūsu materiālos panākumus un vispārējo labklājību.

Papildus dažādiem viedokļiem un šaubām pastāv arī karmas teorija par nabadzību, kas izskaidro, kāpēc daži cilvēki pastāvīgi saskaras ar finansiālām grūtībām.

Viens no garīgās pasaules pārstāvjiem Iskanders Džins, garīgās attīstības tehnikas Psihomaģija radītājs, ir pētījis karmu finansiālās labklājības kontekstā.

Viņš identificē trīs galvenos karmas veidus, kas ietekmē mūsu materiālo pasauli. Par to lasiet šajā rakstā.

Kas ir nabadzības karma un kā tā ietekmē jūsu bagātību?

1. Nabadzības karma: tērēt, nedodot atpakaļ

Nabadzības karma rodas tad, ja cilvēks dzīvo tikai savam priekam, nedomājot par citu labklājību un neko nedodot sabiedrībai pretī.

Šāds cilvēks, patērējot daudz, neko nedod atpakaļ. Saskaņā ar šo teoriju, kad bagātības karma, ko saņemam labu darbu rezultātā, ir izsmelta, sākas finansiālas problēmas.2. Dvēseles karma: pārbaudījumi bērnībā

Dvēseles karma ir saistīta ar pieredzi, ko dvēsele sev līdzi nes no iepriekšējām inkarnācijām. Bērni agrā bērnībā var saskarties ar dažādiem pārbaudījumiem.

Ja cilvēks iepriekšējās dzīvēs ir bijis patērētājs un nav sagādājis prieku citiem, viņa dvēsele jaunajā pasaulē nāk jau ar nabadzības karmu. Tā būs jāizstrādā, lai mainītu savu dzīvi.3. Radinieku karma: vecāku ietekme

Dzimtas karma ir saistīta ar vecāku audzināšanu un ietekmi līdz pieaugušo vecumam. Ja audzināšana nav apzināta, bērns var pārmantot vecāku uzvedības modeļus, kas vēlāk noved pie nabadzības karmas.

Piemēram, turīgu vecāku bērni, kuri patērē un neattīsta prasmes un zināšanas, var saskarties arī ar finansiālām grūtībām.

Kā pārvarēt nabadzības karmu

Nabadzības karmas pārvarēšana sākas ar apzināšanos, cik svarīgi ir dot pasaulei. Tā vietā, lai tikai patērētu, mums jāmeklē veidi, kā sniegt vērtību citiem. Tas var notikt vai nu radoši, vai sniedzot pakalpojumus, kas citiem sniedz labklājību.

Ir svarīgi atrast motivāciju savā dzīvē. Bagātības karma var būt izaicinājums, jo, pārvarot izaicinājumus, cilvēks var atrast savu patieso mērķi. Kad mēs darām kaut ko noderīgu sabiedrībai un saņemam pateicības atsauksmes, tas stiprina bagātības karmu un palīdz pārvarēt nabadzības karmu.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Bērni ir vecāku karma. Mācies un izdari secinājumus!

Vispirs dot, tad saņemt. Septiņi laimes, mīlestības un karmas likumi

TESTS. Kāds ir tavs karmas tips? + Vēl pieci zemapziņas testi

Šajos datumos dzimušajiem ir īpaša karma un dzīves misija. Varbūt esi starp viņiem?

loading...