Kā beidzot tikt pie pārticības? Leģendārās Vangas padomi katrai nedēļas dienai

05-07-2020


Daudzi saskaras ar naudas grūtībām un nezina, kā tikt galā. Šajā gadījumā noderēs leģendārās dziednieces un pareģes Vangas padomi par to, kas jādara, lai mājā vienmēr būtu nauda.

Vanga ne tikai ārstēja cilvēkus, bet arī deva padomus par laimes, veiksmes un naudas piesaisti. Pret viņu kā pret gudrības avotu izturējās cilvēki no dažādām pasaules malām, un viņa nevienu neatstāja bez atbalsta. Ir daudz liecinieku, kuri ar savām acīm redzējuši dziedināšanas brīnumus un izmantojuši tās padomus, kas vienmēr paliks vērtīgi.

Padoms pirmdienai

Nedēļas pirmajā dienā, lai piesaistītu finansiālo labklājību, ir nepieciešams medus un āboli. Kā zināms, namam ļoti patīk medus, un, pēc Vangas vārdiem, ja to “pabaro” ar šo saldumu, jūsu mājā vienmēr būs klāt labklājība. Lai pabarotu mājas gariņu, vienkārši ielejiet nedaudz medus apakštasītē un atstājiet to virtuvē, vēlams – netālu no plīts.

Arī āboli, pēc Vangas vārdiem, ir lieliski piemēroti naudas piesaistīšanai. Lai mājā vienmēr būtu finansiāla pārpilnība, vienkārši novietojiet dažus ābolus virtuvē, sasienot tos ar sarkano lenti, un atstājiet blakus medum.Padoms otrdienai
Otrajā nedēļas dienā paņemiet no skapja velteņus vai citus siltus apavus un novietojiet tos pie sliekšņa. Tas ir lielisks veids, kā piesaistīt naudu, it īpaši, ja apavi tiek valkāti. Bet, ja ne, tad otrdien var izmantot vēl vienu dziednieces padomu – pakārt uz ārdurvīm zvaniņus. To skaņa ne tikai aizbiedēs ļaunos spēkus, bet arī piesaistīs bagātību un labklājību.

Padoms trešdienai

Vanga teica, ka mājās vienmēr jābūt diviem dabīgu ziepju gabaliņiem, bez jebkādiem piedevām un smaržvielām. Tās spēj nomazgāt ne tikai fiziski, bet arī garīgi, piesaistīt naudu un veiksmi mājā. Vienu gabaliņu noliek vannas istabā, bet otru – tualetē. Trešdien, pievienojot šīs ziepes, jāveic mitrā tīrīšana, grīdas mazgāšana un jānomazgā visus netīros traukus. Šis rituāls, pēc Vangas vārdiem, palīdzēs piesaistīt finansiālo labklājību.

Padoms ceturtdienai

Nedēļas ceturtajā dienā jāaizdedzina svece. Pēc pareģes vārdiem, svece ir labākais līdzeklis mājokļa atbrīvošanai no negatīvas enerģijas, auras attīrīšanai un bagātības piesaistīšanai. Aizdedziniet sveci mājā un dodieties pa visām istabām, tad finansiālā labklājība neliks ilgi gaidīt.

Ceturtdien arī jāpaņem vilnas dzijas kamols un jāieliek somā. Izņemiet to tikai vakarā, atgriežoties mājās, un nolieciet turpat, kur paņēmāt.

Nekādā gadījumā nespraudiet tajā adatas. Šis kamolītis spēj ienest mājā daudz naudas.

Padoms piektdienai

Piektdien ir jāatrod parasts melns akmens un jāatnes mājās. Akmenim jābūt pilnīgi melnam, jebkura izmēra, derēs pat vismazākais. Pēc Vangas vārdiem, šādi akmentiņi veicina finansiālu labklājību un bagātību. Nolieciet akmentiņu redzamā vietā, un tas jums atnesīs daudz peļņas.

Padoms sestdienai

Sestdien Vanga ieteica sadabūt adatu un piespraust to pie drēbēm. Pēc viņas vārdiem, šī lieta ir spējīga ne tikai pasargāt no sliktas ietekmes, bet arī piesaistīt lielas naudas summas.

Vēl laimi un bagātību piesaista pakavs. Sestdien to pakar pie ārdurvīm, un tas piesaista mājai bagātību un labklājību.

Padoms svētdienai

Svētdienas dienā Vanga ieteica paņemt jebkuru ikonu rokās un lūgt Dievu par finansiālo labklājību, panākumiem darbā un garīgo veselību.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mēness dilst – laiks tīrīt organismu. Dziednieces un pareģes Vangas ieteikumi un receptes

Četrdesmit Vangas pravietojumi pēc dzimšanas gada un mēneša. Unikāla tabula!

Leģendārās dziednieces Vangas rituāls veiksmei

loading...