Kā atvērt spēcīgu naudas plūsmu, pateicoties 13. novembra Jaunmēnesim

12-11-2023

Foto – Pixabay


Uzraksti savu sirsnīgāko un patiesāko finansiālo vēlmi uz papīra lapas bez nolieguma izteiksmes, tagadnes vai pagātnes laikā. Tajā ierakstiet piecas septiņas lietas, ko patiešām esat gatavs darīt, lai sasniegtu nākamajā mēnesī (pat tad, ja jums ir bail, negribas, slinkums iziet no komforta zonas u. c.).

Salociet šo papīra lapu un novietojiet to uz palodzes no pirmdienas rīta, 13. novembra, līdz 15. novembrim.

Tā kā novembris ir gada vienpadsmitais mēnesis, un viens ir vadītāja skaitlis, uz lapiņas malām uzliciet eiro. Vienā pusē un otrā pusē. Tas nozīmē, ka mēs veidojam portālu, lai piesaistītu iespējas īstenot finansiālos sapņus.

Tas nav tikai portāls, bet divi trekni sākumpunkti rīcībai. Nekas pats no sevis nenotiks. Mēs visi esam pieauguši, un mums tas nav jāskaidro.

Taču spēks un enerģija, Visuma spēks un atbalsts nāks no turienes, no kurienes jūs to nekad nebūtu gaidījuši.

Pēc tam divas monētas paslēpiet kādā slepenā vietā vai maka nodalījumā, bet šomēnes tās iztērēt nedrīkst. Tām jāmagnetizē plūsma.

Pirmdienas rītā uz palodzes uzliec Mēness ūdeni, kuru varēsi dzert pirmdienas vakarā, kad Jaunā Mēness maksimums būs beidzies un Mēness pieaugs. Dzeršanas laikā domās izsaki kādu nefinansiālu vēlmi vai dubulto to.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Nikns Jaunmēness Skorpionā. Šīs lietas nedrīkst darīt nekādā gadījumā!

Maģisks Jaunmēness 13. novembrī: seši rituāli vēlmju piepildīšanai

Magnētisko vētru kalendārs novembrim: dažas grūtas dienas meteojutīgiem cilvēkiem

loading...