Numeroloģija. Kā atrast savu maģisko naudaszīmi un ko ar to darīt?

21-11-2021

numerologija

Ļaudis vienmēr sapņojuši kļūt bagāti. Un vislabāk, ja tas notiktu bez smaga darba un ilgām pūlēm, ja bagātība vienkārši nokristu no debesīm – kā mantojums, atradums vai citādi.

Bet varbūt pastāv kāds maģisks paņēmiens, kas tik kāroto naudu spēj pievilināt? Izrādās, tiešām pastāvot. Kā saka – gribi tici, gribi netici. Ir jāatrod un kā talismans jāglabā “maģiskā naudaszīme”, kas tad arī palīdzēs pievilkt citu naudiņu. Tiesa, strādāt un pelnīt tomēr nāksies pašam, necerot, ka nu nauda plūdīs kā pa reni. Talismans šo procesu vienīgi veicinās, un naudas būs vairāk nekā tad, ja tā nebūtu. Iespējams, stāvus bagāts cilvēks nekļūs, bet no galīgas nabadzības izķepuroties spēs.

Uzmanīgi jāaplūko rokās nonākušās banknotes, īpašu vērību pievēršot to numuram un sērijas burtiem. Jāmeklē tāda, uz kuras esošie cipari un burti sakrīt ar jūsu iniciāļiem un dzimšanas datiem. Pieņemsim, esat dzimis 1971. gada 12. februārī. Lai naudaszīme varētu kalpot par talismanu, nepieciešams, lai tās numurā būtu cipari 12, 02 un ja ne 971, tad vismaz 71. Ciparu kārtībai nav nozīmes, tomēr labāk, ja tie ir secībā: datums, mēnesis, gads – tad efekts lielāks.

Talismans kļūst vēl spēcīgāks, ja banknotes numura burti sakrīt ar iniciāļiem. Astrologi un numerologi apgalvo, ka tādā gadījumā jūsu kosmiskās vibrācijas būs pilnīgi saskaņotas.

Tiesa, absolūta sakritība ir ļoti rets gadījums, kuru var nākties ilgi un pacietīgi gaidīt. Taču iesākumā var samierināties arī ar mazāk “spēcīgu” banknoti, kurā kāda “parametra” pietrūkst.

Bet tas vēl nav viss – talismans vēl ir jāuzlādē. Šis maģiskais rituāls jāveic augoša mēness fāzē (tā pirmajā ceturksnī), turklāt tikai piektdienā vai svētdienā.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā uzlādēt savu talismanu!

sveces
Jāpaņem balta papīra lapa. Uz tās jāuzraksta kvēlākās vēlēšanās, kuras gribētos piepildīt, ja būtu nauda. Virsū jāuzliek banknote talismans, bet apkārt lokā vienādos attālumos jānoliek 6 sveces.Tās jāaizdedz un spilgti jāiztēlojas tas, ko par naudu vēlaties iegūt. Kad sveces būs izdegušas, banknoti kopā ar papīra lapu ietin nelielā dvielītī, kurā pirms tam esat slaucījušies, un to visu noliek kādā klusā vietiņā.

Talismans sāks “iedarboties” tikai pēc mēneša, bet ar nosacījumu, ka strādāsiet arī pats, nevis pasīvi gaidīsiet brīnumus.

Iespējams, ir vērts pamēģināt, ja vien izdodas atrast atbilstīgo banknoti.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kādas krāsas un “skaitļa” auto tev vislabāk kalpos atbilstoši numeroloģijai?

Ja bieži redzi šo skaitli, tavā dzīvē gaidāmas nopietnas pārmaiņas!

TABULA. Aprēķini sava vārda skaitli un uzzini, ko tas no tevis prasa!

loading...