Kā atklāt “naudas kanālu” JŪNIJĀ? Rituāls bagātības piesaistīšanai Pilnmēnesī

16-06-2019

Jau kopš senatnes uzskata, ka mēness ietekmē visu dzīvo uz Zemes, un tā tas patiešām ir. Īpaša fāze ir pilnmēness, kad nakts spīdekļa enerģētika palīdz piesaistīt labklājību, naudu un pat mīlestību.

Kamēr vieni šaubās par “nakts saules” maģisko spēku, citi aktīvi cenšas mainīt savu dzīvi. Protams, grūti pateikt, vai tas ir mēness vai paša cilvēka spēks, vai abi kopā, bet kāpēc gan nepamēģināt?

Kā atvērt “naudas kanālu” 17. jūnija pilnmēnesī, atklāj astrologi un ezoteriķi.

Mēness rituāls labklājībai
Finansiāla stabilitāte cilvēkam, iespējams, ir viena no svarīgākajām jomām. Var gadiem krāt naudu atpūtai vai jauna auto iegādei. Bet var arī mēģināt visu padarīt ātrāku, palūdzot palīdzību mēnesim.

Līdz ar krēslas iestāšanos pilnmēness dienā vērsies pie nakts valdnieka ar lūgumu piesaistīt bagātību.

Rituālam sagatavo savu maciņu. Vari izmantot vai nu banknoti, vai vienkārši monētu. Galvenais – pēc tam turi šo talismanu maciņā.

Kā runā astrologi, mājās jāizvēlas logs, kuru vislabāk apspīd mēness. Uz palodzes noliec sagatavoto maciņu ar naudu, vienkārši banknoti vai monētu. Un apvārdo tos.

Saki šādus vārdus: “Sudrabainais Mēnes, sniedz manai sudraba monētai spēku, atnes bāgātību manai mājai.” Apvārdoto priekšmetu atstāj “pārnakšņot” uz palodzes, no rīta paņem. Pirmās pārmaiņas būšot redzamas jau pēc pāris dienām!

Avots: “Esotericblog”

loading...