Kā momentā noteikt cilvēka horoskopa zīmi? Īss, precīzs raksturojums

18-12-2017

zodiaks_izskats

Dažkārt uz cilvēku vajag tikai paskatīties, lai gūtu par viņu zināmu priekšstatu. Tās vai citas zodiaka zīmes pārstāvju āriene pauž zināmas norādes, pēc kurām viņus viegli atpazīt. Gribi pārbaudīt? Tad šis raksts ir speciāli tev!

Auns
auns
Temperamentīgie Auni visās jomās krīt galējībās, kas izpaužas pat ārējā izskatā. Šīs zīmes pārstāvjiem matu krāsa parasti ir piesātinātos toņos – no samtaini melnas līdz gaišai kviešu krāsai. Vēl biežāk matu cirtām ir zeltaina vai vara nokrāsa, akcentējot Auna spilgto dabu.

Aunu var atpazīt pēc mirdzošajām acīm, enerģiskās gaitas un sportiskās ķermeņa uzbūves. Viņiem ir labi attīstīta muskulatūra, kas ļauj būt formā līdz dziļam vecumam. Āda tipiskiem Auniem ir tumsnēja vai pat sarkanīga, daudz retāk – gaiša, gandrīz balta. Bieži sastopamas dzimumzīmes uz sejas – viena liela vai vairākas maziņas.

versis
Vērsis
Vēršiem ir savs, neparasts skaistums. Šai zodiaka zīmei tuva ir zemes stihija un plūstošas dabas formas. Neatkarīgi no konstitūcijas, ķermenis Vēršiem – gan vīriešiem, gan sievietēm – vienmēr ir proporcionāls un spēcīgs. Paši par sevi Vērši ir ieturēti un mierīgi; dažkārt viņiem ir nosliece uz apaļīgumu.

Vēršiem ir biezi, veselīgi mati, bet šīs zīmes vīriešiem ļoti piestāv bārda. Vēršiem ir samtainas skropstas, lielas acis un gurdens skatiens. Dažkārt uz vaiga vai virs pilnīgajām, jutekliskajām lūpām ir dzimumzīme, bet āda nereti ir tumsnēja.

dvini
Dvīņi
Kustīgajiem un veiklajiem Dvīņiem ir muskuļota, slaida ķermeņa uzbūve. Raksturīga šīs zīmes pārstāvju pazīme ir nelielas, bet dzīvīgas un vērīgas acis. Dažkārt viņiem ir vasarraibumi komplektā ar smalkiem sejas pantiem un to iespējamo asimetriskumu.

Deguns ir ass un uzrauts. Gareno seju ieskauj smalki mati, kas dažkārt ir cirtaini. Dvīņu kustības ir asas un precīzas.

vezis
Vēzis

Jūtīgajiem Vēžiem ir nosliece uz pilnīgumu. Sejas ovāls ir liels ar noapaļotām kontūrām, āda gaiša. Vēža izskatā dominē dabiskums un harmonija, sievietes Vēžus daba ir apveltījusi ar vilinošām formām un grāciju.

Vēžiem acis ir plaši atvērtas, skumjas un lielas; tās var būt arī šauras, mandeļveida, ar piesātinātu krāsu. Uz sejas parasti nav dzimumzīmju vai cita veida pigmentācijas, ko nevar teikt par krūtīm. Vēži ir nesteidzīgi, viņu gaita un kustības ir palēninātas.

lauva
Lauva
Lauvas visā tiecas pēc ideāla, un ārējais izskats nav izņēmums. Šīs zīmes pārstāvjiem raksturīga pareiza, atlētiska tipa miesas būve ar stingriem kauliem. Vīriešiem ir plati pleci un šauri gurni, sievietēm – smalka figūra, kas gandrīz vai pilnībā atbilst tipam “smilšu pulkstenis”. Mīlestība pret sportu un skaistumu Lauvas vienmēr uztur tonusā.

Sejas panti cēlsirdīgi, izteikti vaigu kauli, bet acis skaidras, visbiežāk gaišā krāsā. Tumšas krāsas acis sastopamas brunetiem – šai zīmei tas ir retums. Tipiskam Lauvam ir krāšņi, gaiši mati, taisnas uzacis, bet augumā šīs zīmes pārstāvji ir vai nu ļoti īsi vai ļoti gari.

jaunava
Jaunava
Jaunavas nav nedz tievas, nedz apaļīgas, ne garas, ne īsas, atbilst zelta vidusceļam. Pareizs sejas ovāls, nedaudz stingri sejas panti, šauras lūpas un neliels kuprītis uz deguna – tāds ir tipisks Jaunavas portrets. Dažkārt deguns mēdz būt neproporcionāli garš vai liels, taču tas ir retums.

Mati paklausīgi, bet smalki, gaiši brūnā nokrāsā. Šīs zīmes pārstāvjiem ir vislielākais acu krāsas spektrs – tās var būt ķiršu brūnas, riekstu krāsā, zaļas, rudzupuķu zilas un pelēkzilas. Skatiens ciešs, caururbjošs. Jaunavas ir ambiciozas, viņu kustībās jaušama pārliecība.

svari
Svari
Svari ir Veneras aizgādībā, tāpēc ir gaisīgi un viegli. Reti kad var sastapt tuklu šīs zīmes pārstāvi – Svari parasti ir slaidi cilvēki ar samērīgām ķermeņa proporcijām. Tomēr Svari nav starp zodiaka zīmēm ar atlētisku miesas būvi. Viņu auguma garums reti mēdz būt virs vidējā, taču tas absolūti nemazina šarmu.

Tas, kas Svaros patiešām piesaista, ir sejas pantu skaistums – izteiksmīgas, skaidras lūpu kontūras, akurātas uzacis, lielas acis ar maigu un dziļu skatienu. Svaru smaids spēj savaldzināt ikvienu, bet cik mīļas ir bedrītes vaigos! Gan šajā zīmē dzimušās sievietes, gan vīrieši izbauda popularitāti apkārtējo vidū. Svariem ir laba āda un veselīgi mati.

skorpions
Skorpions

Šīs zīmes pārstāvi tu viegli ieraudzīsi pūlī, un tas nav tikai pateicoties garajam augumam. Skorpioni ir ugunīgi bruneti un spilgtas blondīnes. Viņi paliek atmiņā, pateicoties savam vērīgajam skatienam, kas aizskar dvēseles dziļumus. Zodiaka zīmju pārstāvju acis var daudz ko par viņiem pastāstīt, taču šajā ziņā nav spilgtāka piemēra par Skorpionu. Dažkārt viņiem ir vēss un stingrs skatiens, bet citkārt atklāts un ciešs, taču vienmēr kontrastējošs.

Mati Skorpioniem ir nepaklausīgi un biezi, deguns pagarināts, ar kuprīti vai vienkārši smails. Uz vecumu Skorpioni var izplūst miesās, taču tie, kas ievēro veselīgu dzīvesveidu, ar šādu parādību nesastopas.

strelnieks
Strēlnieks

Ja kāds māk sevi pasniegt vajadzīgajā veidā, tad tie ir neatkarīgie Strēlnieki. Viņu augums ir virs vidējā, bet miesas būve neviennozīmīga – kauli smalki, bet krūšu kurvis šaurs. Sievietēm ir plati gurni, bet vīriešiem ar vecumu ir nosliece uz svara pieaugumu.

Strēlnieki ir jautri, diezgan aktīvi un pilni entuziasma, kas redzams viņu ātrajās kustībās. Brūna vai kastaņbrūna ir tipiska acu krāsa Strēlniekiem. Starp Strēlniekiem ir daudz šatenu un brunetu. Šīs zīmes pārstāvju acīs vienmēr jaušama smieklu dzirkstelīte, tās nekad nav dusmīgas. Bieži sastopami Strēlnieki ir dubultzodu un labi izteiktu bedrīti virs augšlūpas.

mezazis
Mežāzis
Ja jums ar cilvēku asociējas tieva vāze vienam ziedam, ziniet, jūsu priekšā ir Mežāzis. Tipisks viņu izskats – kalsns vai labi trenēts augums, izteikti atslēgas kauli, garas rokas un kājas, gulbja kakls. Neliela auguma Mežāžus vēl ir jāpameklē, bet gari un tievi ir daudzi no viņiem. Šī ir ļoti izsmalcināta, nedaudz barga zodiaka zīme.

Mežāžiem ir izstiepta seja, nelielas vai šauras lūpas, taisni tumšas krāsas mati un gaišas krāsas acis. Viņiem raksturīga iezīme ir nolaisti acu ārējie kaktiņi, kas nedaudz mīkstina asos sejas vaibstus. Mežāži ir aukstasinīgi, taču ar vecumu viņu raksturs nedaudz mīkstinās un stingrums kustībās pazūd.

udensvirs1
Ūdensvīrs
Uz Ūdensvīriem grūti attiecināt kādu ārējā izskata tipu, jo viņiem nepiemīt kopējs iezīmju kopums. Pat tipiskiem šīs zīmes pārstāvjiem ir atšķirīgas pazīmes. Kopumā var sacīt, ka viņiem ir spēcīga miesas būve un neliels augums.

Ūdensvīri ir labsirdīgi un bieži smaida; viņiem ir atklāta un sapņaina seja. Mati šajā zīmē dzimušajiem ir gan tumši, gan gaiši, taču gandrīz vienmēr viļņaini vai cirtaini. Ūdensvīri noveco ļoti lēni, un tas ir viens no galvenajiem elementiem, kas raksturo šajā zīmē dzimušas sievietes.

zivis
Zivis
Kautrīgās un klusās Zivis ir īpaši skaistas. Tām ir maigi sejas panti, ļoti gaiša āda, apaļa vai ovāla seja. Sievietes Zivis ir trauslas, slaidas, taču ar vecumu tām jātur ķermenis tonusā, lai neiedzīvotos liekajā svarā. Vīrieši ir apaļīgi un vidēja auguma.

Zivīm ir skumjas, lielas acis, bet skatiens, domīgs, dažkārt atsvešināts. Sastopamas Zivis ar pagarinātu seju un augstu, atklātu pieri, taču tas biežāk ir raksturīgs sievietēm.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...