Kā atbrīvoties no bezlaulības vainaga? Horoskops sievietēm

11-11-2019

vainags1

Ļoti paveicies tām, kas nav ne dzirdējušas, ne saskārušās ar bezlaulības vainagu, uzskata daudzi ezoteriķi un astrologi, jo tā ir maģiska parādība, kas nolemj sievieti vientulībai.

Smalko vibrāciju pazinēji izvirza dažādas versijas par tās raksturu, minot arī karmu un dzimtas sieviešu līnijas īpatnības, tomēr ir vienisprātis, ka no tādas lietas labāk atbrīvoties.

Kā to izdarīt katrai zodiaka zīmei, lasi šajā horoskopā!

Auns
Auns ir horoskopa zīme, kas pats saviem spēkiem, liekot lietā gribu un skaistumu, var radīt savu ģimeni. Lai to izdarītu, jāizveido gaiša un omulīga māja. Aunam jābūt labā noskaņojumā un tādējādi pozitīvi jāuzlādē arī partneris. Auns var vairāk kaitēt sev un savai veiksmei ar vienaldzību pret apkārtējo vidi un partneri nekā visi mistiskie spēki kopā. Auna zīmē dzimusi sieviete būs laimīga ģimenes dzīvē tad, ja pieliks apzinātas pūles tās veidošanā. Un tad nekādi vainagi nebūs bīstami!

Vērsis
Humora izjūta šo zīmi var atbrīvot gan no vientulības, gan citām likstām. Vērsis pats spēj samīdīt bezlaulības vainagu, ja visās lietās un notikumos saskatīs tikai gaišo pusi. Meklē prieku ikdienas lietās, aktīvi piedalies sabiedriskajā dzīvē, tad sliktā karma tevi apies ar līkumu.

Dvīņi
Dvīņu zīmes uzticamākie pavadoņi ir strādīgums un izpildīgums. Ieklausies apkārtējo viedokļos, nesavtīgi palīdzi cilvēkiem, netērē sevi sīkumos, tad arī bezlaulības vainagam tavā dzīvē nebūs vietas. Bezlaulības vainags “pielīp” sievietēm, kurām ir nosliece lielu uzmanību veltīt nenozīmīgiem sīkumiem. Ar laiku tas var radīt lielas problēmas dzīvē.

Vēzis
Šī viegli ievainojamā zīme visas laulībā neatrisinātās problēmas pārliek uz saviem pleciem. Vēzim jāiemācās būt diplomātam un rēķināties ne tikai ar savu viedokli. Jācenšas rast kompromisu un pieņemt abām pusēm izdevīgus lēmumus, tad arī bezlaulības vainags nerotās tavu galvu.

Lauva
Met pie malas tīksmināšanos par sevi un pārmērīgu apvainošanos par niekiem. Tikai tā varēsi atbrīvoties no vientulības karmas, ja tā tevi piemeklējusi. Lai gan Lauva nav zīme, kurai būtu lemts dzīvot vienatnē, šajā zīmē dzimušas sievietes bieži meklē sabiedrību, kurā par tām pastāvīgi sajūsminātos un skanētu aplausi to panākumiem. Enerģiju vēlams ievirzīt pareizākā gultnē, nepadodoties kārdinājumiem.

Jaunava
Šai zodiaka zīmei jāmācās pieņemt cilvēki ar visiem to trūkumiem un labajām īpašībām. Konservatīvs skats uz dzīvi jānomaina uz elastīgāku attieksmi, un tikai tad bezlaulības vainagam nebūs vietas uz tavas galvas. Ieklausies vecākās paaudzes viedoklī.

Svari
Šai zīmei bezlaulības vainags garantēts tai gadījumā, ja tā mēģinās apspiest un ietekmēt citus cilvēkus. Pieņem sev adresētu kritiku mierīgi, esi draudzīga un nedari pāri partneriem. Ja tā rīkosies, vientulības lāsts tavu dzīvi nekad neapdraudēs.

Skorpions
Neordināra domāšana un nodošanās iemīļotam darbam ir divas lietas, kas pasargā Skorpionu no jebkuras draudīgas karmas. Interesējies par visu jauno, iepazīsties ar labiem cilvēkiem un dzīvo piesātinātu dzīvi. Tas ir veids, kā atbrīvoties no jebkādas sliktas iepriekšējo dzīvju ietekmes. Slikts garastāvoklis un nīgrums savukārt ir labākā augsne pastāvīgai vientulībai.

Strēlnieks
Šīs zīmes spēks ir līdzcietība un prasme visā redzēt tikai gaišo pusi. Nevajag kritizēt citus un pārbaudīt to pacietību, jo tieši tādas darbības piesaista negatīvu maģisku ietekmi. Dzīvo ar ticību sirdī un interesējies par to, kas notiek apkārt.

Mežāzis
Mežāzim jācenšas atbrīvoties no spītības. Nedrīkst manipulēt ar cilvēkiem un spēlēt uz to vājībām. Visi grēcīgie darbi ir iestaigāts celiņš uz sliktu karmu. Neseko pirmajam impulsam, jo tas neko labu nedos. Interesējies ne tikai par savu dzīvi, bet arī par tuviniekiem. Un tikai tādā gadījumā varēsi izvairīties no nepatīkamām likteņa mācībstundām.

Ūdensvīrs
Vienmēr un visā saglabā mēra sajūtu. Tieši tas ļaus sagraut jebkuru bezlaulības vainagu, kas tevi varētu apdraudēt. Audzini sevī stila un gaumes izjūtu. Neizturies pavirši pret tiem, kuri tev tic un saista ar tevi savas cerības. Tavs trumpis cīņā pret dzimtas karmu ir praktiskums.

Zivis
Zivīm dzīvē noteikti noderēs humora izjūta. Neslinko, izvirzi sev izpildāmus mērķus un uzdevumus, tad bezlaulības vainagam nebūs “interesanti” ar tevi. Pārmaiņas dzīvē ir stimuls jaunam sākumam, tāpēc nebaidies no tām. Neuzvel citiem savas problēmas, tikai tad tava laime būs pilnestīga.

Avots: “Clubber”

loading...