Kā ar maģiju nosargāt attiecības, lai mīļotais neietu pa kreisi?

30-03-2017

anita lasmane

Tev ir sajūta, ka dzīve iet šķērsām – mīlestība jūk, karjera brūk, nauda iet garām…? Nepaļaujies uz to, ka tā ir tikai melnā strīpa, jo nekas šajā dzīvē nenotiek nejauši, arī melnās strīpas. Kā noskaidrot, kur ir problēmas cēlonis un kā to novērst?” skaidro ezotēriķe, dziedniece un mediatore Anita Lasmane.

Vai cilvēki bieži vēršas pie Jums ar lūgumu atrisināt attiecību problēmas?
Ar attiecību un mīlas problēmām cilvēki nāk visbiežāk. Piemēram, nāk sievietes, kas nodzīvojušas laulībā ilgus gadus, kopīgi ir izaudzināti bērni, un vīrs kādā dienā paziņo: “Es aizeju pie citas…” Sievietes emocijās mēdz rīkoties neapdomīgi – sākumā no visas sirds nolāsto vīru un viņa jauno sievieti, pēc tam apdomājas un nāk pie manis ar lūgumu atburt vīru atpakaļ. Es to varu izdarīt, taču ne vienmēr esmu gatava darīt to, ko cilvēks ir iedomājies un man prasa. Pirms tam man ir ļoti nopietna saruna ar sievieti, jo viņa neapzinās, ka vīrs, kuru grib atpakaļ, ir pašas nolāstots. Man šai sievietei ir jāizskaidro, kas viņu var sagaidīt un viņai pašai jāpieņem lēmums.

Vai ir iespējams kaut ko darīt, lai partneris nemaz neiekļūtu svešos tīklos?
Ja ir aizdomas, ka laulātajam draugam – vīram vai sievai ir radusies interese, dziņa skatīties pa kreisi, nekavējoties jārīkojas, lai to apslāpētu. Es varu veikt rituālu ģimenes saturēšanai, tad laulātais nemaz negribēs skatīties uz citiem. Tas nav piebūrums, ar to nevienam netiks kaitēts.

Turpretim, kad vīrs vai sieva jau ir aizgājis pie cita partnera, ir jāpieliek dubults spēks – jāizjauc jaunās attiecības un jāpiebur atpakaļ. Taču šādas lietas enerģētiski ietekmē cilvēkus, un vislabāk būtu no tā izvairīties.

Vai mēdz būt arī draudzeņu/draugu lāsti – dēļ greizsirdības, skaudības?
Jā, un tie ir salīdzinoši bieži. Piemēram, tajā brīdī, kad kāzu galds vēl nav uzklāts, pārim var ielikt aukstumu gultā. Tāpēc es ieteiktu cilvēkiem, kas gatavojas precēties, savlaicīgi likt aizsardzību saderināšanās posmam. Senāk slāvu tautām bija virkne aizsardzības rituālu – saderināšanās posmam, vedējiem, laulībām, bērnu dzimšanai u.c. Es uzskatu, ka cilvēki mūsdienās dzīvotu daudz saticīgāk un laimīgāk, ja ikdienā biežāk veiktu šādus aizsardzības rituālus.
Ja Tev nepieciešama aizsardzība, piesakies pie ezotēriķes Anitas Lasmanes www.anitalasmane.lv.

Ja cilvēks kopš bērnības izjūt sevi kā dzīves pabērnu, vai pie vainas var būt kāda nelabvēlīga ietekme?
Tā var būt negribētā bērna daļa. Saknes tam var būt vēl pirms bērna dzimšanas, piemēram, vīramāte vai kāds cits radinieks no visas sirds negribēja, lai dēla mīļotā ieprecētos ģimenē, un kultivēja naidu. Pāris tomēr apprecējās, piedzima bērns, taču pēc tam attiecībās sākās problēmas.

Tas var izpausties tā, ka vīrs pēkšņi kļūst greizsirdīgs pret bērnu vai arī neizprotamu iemeslu dēļ sāk dzert, un ģimene izjūk.

Ļaunākais ir tas, ka šādās situācijās visvairāk cieš bērns, jo jau mātes miesās bērns ļoti jutīgi uztver visas negatīvās un pozitīvās emocijas, un tas veido gan viņa likteni, gan viņu pašu kā personību. Dēļ šādiem attiecību sarežģījumiem bieži izveidojas negribētā bērna daļa. Skumji atzīt, bet mūsu sabiedrībā pašlaik ir ļoti daudz šādu bērnu. Var gadīties, ka negribētais bērns zīdaiņa vecumā sliktāk guļ, skolā viņam ir grūtāk mācīties, iejusties kolektīvā. Pieaugot šādiem cilvēkiem bieži ir sajūta, ka viņi ir negribēti, nemīlēti, nepieņemti. Piemēram, pie manis pēc palīdzības atnāk cilvēks, kurš dzīvē netiek galā ar dažādām emocionālām un pašapziņas problēmām. Attīrot un ieskatoties viņā dziļāk, es atrodu negribētā bērna daļu. Turklāt šādi ģimenes lāsti var būt ļoti seni, skart cilvēkus pat septiņās nākamajās paaudzēs.

Kā pasargāt bērnu?
Tieši tā, bērns šādās situācijās ir jāpasargā. Var izveidot aizsardzību, lai negatīvais viņu neskartu.

Māte var atnest bērna fotogrāfiju, un es caur to izveidošu aizsardzību. Dažkārt es iesaku darbības, rituālus, ko ir jāveic mājās.

Situācijās, kad ģimenēs valda nepārvarami konflikti un naids, es iesaku mediāciju. Tās laikā visi konfliktā iesaistītie tuvinieki spēj izrunāt problēmu, sarunājoties caur trešo personu – mani. Un bieži spēj izrunāt problēmas un vienoties par risinājumu.

Pēc konsultācijas pie Anitas Lasmanes var vērsties www.anitalasmane.lv 

Kādā veidā Jūs strādājat?
Sākumā es veicu diagnostiku, pēc tam sāku attīrīt cilvēka auru. Šajā procesā kā sīpolam, kārtu pa kārtai, tiek noņemti visi liekie sārņi, un tad parasti atklājas dažādas interesantas lietas. Es arī vārdoju sāli, cukuru, ūdeni, un daru to tieši konkrētajam cilvēkam, minot viņa vārdu. Redzu, kā strādā cilvēka čakras un iekšējie orgāni, norādu, kurās vietās fiziskajā ķermenī bijušas vai ir problēmas. Taču es neuzstādu diagnozi. Ja es redzu, ka cilvēkam ir veselības problēmas, mudinu apmeklēt ārstu.

Vai var noskaust arī materiālo labklājību, biznesu?
Var. Tie ar lāsti ar domu – lai Tev nekā nebūtu, lai Tu izputētu! Pie manis vērsās kāds biznesa cilvēks, kuru burtiski vajāja problēmas. Dažas dienas pēc tam, kad biju ar viņu strādājusi, es viņam piezvanīju, un cilvēks raksturoja savas sajūtas – teica, ka viņam ir kļuvis daudz vieglāk elpot.

Interesanti, ka darba kolēģe, ar kuru šis cilvēks nebija ticies vairākas nedēļas, pēc lāsta noņemšanas, viņu ieraugot, teica : Kaut kas izskatā ir mainījies.

Ir gadījies, ka pie manis vēršas cilvēks, kurš ilgstoši nav varējis atrast darbu, un viņš patiešām ir pārliecināts, ka laukos viņam piemērota darba nav. Pēc rituāla, ko viņam veicu, cilvēks atrada darbu.

Kā mainās cilvēka dzīve, kad viņš ir kļuvis brīvs no lāsta?
Piemēram, sievietes, kuras ir emocionālākas pēc dabas, man ir stāstījušas, ka, negatīvās enerģijas ietekmē, bija kļuvušas ļoti emocionālas, bieži raudāja un dzīvoja ar sajūtu, ka dzīve ir nepārvaramā strupceļā. Pēc tad, kad esam sākušas strādāt, pirmais, ko sievietes stāsta, ka emocionāli kļuvušas mierīgākas un līdzsvarotākas. Sievietei pēkšņi it kā atveras acis, viņa spēj uz situāciju paraudzīties reāli un saprot, ka partneris, kurš viņai grauj pašapziņu un pazemo krāpjot, nav viņas vērts. Viņa saprot, ka ir pelnījusi un vēlas dzīvē ko labāku.

Tieši tāpat ir arī vīriešiem – mēdz būt, ka pēc seansa viņš pēkšņi saprot, ka nevēlas, lai viņu zāģē arī nākamos 30 gadus.

Ezotēriķe, dziedniece un mediatore Anita Lasmane veic arī zīlēšanu ar TARO un Lenermanes kārtīm, kodē veiksmei, arī pret alkoholismu, vārdo dažādas kaites un sniedz cita veida palīdzību. Ja Jums iekšējā sajūta saka, ka kaut kaut kas dzīvē īsti nav kārtībā, piesakieties, atnāciet un noskaidrojiet, kur īsti ir vaina! www.anitalasmane.lv

loading...

1 Comment

  1. Antra 30.03.2017 at 11:52 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.
    Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Aizbraukt ceļojumā uz vietu, kurp sirds velk. Iekārtot savu ģimenes ligzdiņu bez mētāšanās pa īrētiem dzīvokļiem vai nelienot banku kredītu verdzībā uz 30 gadiem. Uzburt mājās pievilcīgu vidi un uzturēt pie sevis krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 140 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Ienāc un laimē savu Džekpotu: http://bit.ly/2en6QyG