Kā aizmieg un guļ katra zodiaka zīme? Miega horoskops

16-11-2019

pele_lacis

Auns

Auni ir hiperaktīva zīme, kurā dzimušajiem bieži gadās miega traucējumi. Sapņi bieži ir dzīvīgi un intensīvi. Auniem ir grūti vakaros atslēgties no lielās rosības. Viņi mēdz ignorēt ieguvumus, ko sniedz kārtīga izgulēšanās. Miega kvalitāti uzlabos dienas režīma ievērošana, lai cik grūti to nebūtu uzsākt.

Vērsis

Vērsis guļ slikti, ja nejūtas ērti. Šajā zīmē dzimušie ir īpaši jutīgi pret apkārtējo vidi. Ja guļamistaba ir jauka un gulta ērta, Vērši guļ ilgi un apmierināti. Sapņiem ir dziļa nozīme. Vislabprātāk guļ kopā ar partneri.

Dvīņi

Dvīņi var iztikt ar salīdzinoši īsām miega stundām – bet galu galā nogurums piespiež kādreiz arī atpūsties. Dvīņu prāts vienmēr auļo un traucas uz priekšu, tāpēc miegs pie tiem atnāk ar grūtībām. Daudzi Dvīņi uztver gulēšanu kā neērtību, bet bezmiegu – kā vērtīgu papildu laiku, lai padarbotos.

Vēzis

Vēzis var gulēt nemierīgi, jo to bieži moca murgi. Gulētiešanas laiks Vēzim var būt visai nervozs dienas brīdis, jo viņš pirms aizmigšanas mēdz pārdomāt savas problēmas. Ja neizguļas, Vēzis pēc tam ilgi jūtas “nepamodies”.

Lauva

Lielākā daļa Lauvu guļ uz muguras, aizmieg diezgan ātri, ja vien tos nav pārņēmis stress. Lauvas novērtē miegam atvēlētās stundas. Tiem patīk gulēt smalkos palagos un segās. Jēgpilni un pamācoši sapņi.

Jaunava

Jaunava nevar aizmigt un labi izgulēties, ja ir stresa varā vai tad, ja vide nav sakārtota. Šajā zīmē dzimušo hroniskā tieksme visu vairākkārt pārdomāt neļauj atslābināties pirms aizmigšanas. Viņiem visvieglāk aizmigt un izgulēties tad, ja pierasts pie noteikta režīma.

Svari

Svari pastāvīgi svārstās starp pārāk ilgu un pārāk mazu miegam veltīto laiku. Viņi var veiksmīgi darboties ar minimālu atpūtu ilgāku laiku, bet pēc tam burtiski dienas pavadīt gultā. Ja izdodas līdzsvarot miega un nomoda periodus, tas nozīmē, ka arī Svaru dzīvē viss norit labi.

Skorpions

Skorpiona miegs atkarīgs no viņa noskaņojuma. Pacilātā garastāvoklī Skorpionam nav nepieciešams daudz miega, viņš atliek gulētiešanu uz pēc iespējas vēlāku stundu, lai varētu veltīt vairāk laika tam, ar ko aizrāvies. Nelaimīgs Skorpions kļūst miegains un guļ ilgi.

Strēlnieks

Strēlnieks var iztikt ar mazu devu miega, bet dabiski patērē daudz spēka dienas gaitā. Šajā zīmē dzimušie var atlikt iešanu gulēt, ka ir par kaut ko pārāk satraukti vai sapriecājušies. Gadās nemierīgi, jēgpilni sapņi.

Mežāzis

Mežāzis novērtē labu izgulēšanos un cenšas gulēt, cik ilgi iespējams, zinot, ka tas viņam nāk par labu. Stress negatīvi ietekmē arī Mežāža miegu – rodas nopietni miega traucējumi. Bezmiegs nozīmē, ka Mežāzi moca liela iekšēja spriedze.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrus bezmiegs un nespēja aizmigt piemeklē bieži. Nereti pamostas naktī un nespēj vairs aizmigt. Joņojošās domas neļauj atslābt, bet dažādu gadžetu lietošana vai lasīšana pirms miega visu vēl vairāk apgrūtina.

Zivis

Miegs ir īsts opijs Zivīm. Šajā zīmē dzimušie ir lielākie guļavas no visām zodiaka zīmēm. Viņu jutīgā daba nozīmē, ka saskarsme tos izsmeļ, bet miegā enerģijas resursi atjaunojas. Daudzi šīs zīmes pārstāvji nekad nav īsti “pamodušies”; viņiem nereti ir dzīvīgi un jēgpilni sapņi.

loading...