Jūras gliemežvāki kā fenšui talismani. Uzzini, kuri der šim mērķim!

29-05-2018

gliemezvaki1

Senatnē gliemežvāku uzskatīja par karaliskas godības zīmi. Bet ne tikai – šie dabas darinājumi saskaņā ar fenšui mācību var palīdzēt cilvēkiem, kuri daudz ceļo vai brauc komandējumos. Tie spēj nest derīgas iepazīšanās un veidot labvēlīgas situācijas tālos braucienos.

Turklāt fenšui praksē ir biznesa veiksmes un attālinātas palīdzības simbols. Šis talismans derēs arī tiem, kuriem ikdienā vai darbā daudz jākomunicē ar cilvēkiem. Jūras gliemežvāks dāvā spēju labi satikt ar apkārtējiem un panākt atzinību, slavu un cieņu.

Kādus gliemežvākus var izmantot kā talismanus?
Ļoti svarīgi pareizi izraudzīties jūras gliemežvāku kā fenšui talismanu. Pozitīvas enerģijas piesaistīšanai derēs tikai tas gliemežvāks, kura saimnieks (tas ir, molusks) miris dabīgā nāvē.

Gliemežvāka iekšpusei jābūt gaišā krāsā. Ja gliemežvāks izzvejots kopā ar tā iemītnieku, novārīts un apēsts, iekšpuse būs sarkana. Tāds gliemežvāks veiksmi nenesīs.

Ja talismans pirkts veikalā, tas savā veidā jānotīra. Gliemežvāks taču uzreiz nav nokļuvis no jūras veikala plauktā, tas gājis caur daudzu cilvēku rokām. To var nomazgāt ar sālsūdeni un apkvēpināt ar jebkuru smaržkociņu. Pēc tam enerģijas pastiprinātājs gatavs darbam.

Kur novietot jūras gliemežvākus
Lai iegūtu labu reputāciju un slavu, lielu jūras gliemežvāku novieto istabas vai mājas dienvidu daļā. Šim mērķim piemērotākā talismana izmērs – 15-20 centimetri. Ja gliemežvāks atradīsies dienvidrietumos, tas spēj piesaistīt cilvēka dzīvē mīlestību. Šis fenšui talismans var palīdzēt arī gadījumā, ja partneri dzīves apstākļu dēļ ir šķirti vai dzīvo atsevišķi.

Gliemežvāks no jūras piekrastes palīdzēs pavadīt vairāk laika ar mīļoto cilvēku un palīdzēs nostiprināt savstarpējās attiecības. Vienīgi jāatceras, ka šajā gadījumā mājokļa dienvidrietumos jānovieto divi gliemežvāki.

Ja jūras brīnumu novieto ziemeļaustrumu stūrītī, tur tas piesaistīs pozitīvu ci enerģiju, kas radīs visus apstākļus veiksmīgām mācībām un pašrealizācijai. Jāatceras: lai kur arī novietotu šo unikālo talismanu, tas piesaistīs veiksmi. Tāpēc kādu jūras gliemežvāku vienmēr vērts atvest no ceļojuma!

loading...