Jūlija vidus – karmisku programmu noslēguma nedēļa

13-07-2020

Jūlija vidus nedēļa ir noslēgums garajam aptumsumu koridoram, un šo posmu ietekmē enerģija, kurai ir to karmisko programmu noslēdzošais raksturs, kuras bija aktuālas aptumsumu periodā.

Tagad ir pilnīgi skaidrs, kas notiek – vismaz divi iepriekšējie bija mēneši, uz kuriem balstīsies nākamais dzīves posms.

Jaunais Mēness 20. jūlijā ievada jaunu periodu, kas atbrīvo no iepriekšējiem ierobežojumiem un dod vairāk brīvības.

Savukārt nedēļa no 13. līdz 19. jūlijam būs veltīta kompromisu atrašanai, procesu harmoniskā līmeņa atjaunošanai – tā kalpos kā atbalsta punkts, jaunā cikla nolasījums. Kļūst aktuāls kārtējais karmisko transformāciju periods.

Tas ir diezgan pretrunīgu enerģiju laiks, kad var novērot pārmērīgi sapņainu noskaņojumu, kas dziļi intuitīvi varētu palīdzēt atrast pareizo atbildi un izvēlēties pareizo virzienu šajās dienās.

Tiem, kuri nodarbojas ar mūziku, dzeju, glezniecību, radošais kanāls “paplašinās” un veicina iedvesmu.

Vienlaikus pārmērīgs optimisms, eiforija par daudzajām iespējām, saskarsmes loka paplašināšanās pēc piespiedu ierobežojumiem var pamudināt uz rīcību, kurai nav nekāda pamata, bet jūtu pārpilnība noved pie solījumiem, kuriem nav nekāda sakara ar realitāti.Šī posma noslēguma nedēļa ir kompromisu meklēšanas laiks attiecībās, kad jūs varat īpaši izjust savas problēmas saskarsmē ar apkārtējiem, neizpratni ar kolēģiem un partneriem, tuviniekiem, bet ir svarīgi to apzināties un sākt kaut ko mainīt, kad iestāsies jauns mēness cikls.

Ja jūs to vērojat un raizējaties, varat vērsties pie psihologa, citiem konsultantiem, lai atbrīvotos no iekšējām bailēm, bloķēšanas, kas traucē jums izpaust savas patiesās jūtas un likt lietā spējas.

Vai esat gatavs jaunajam dzīves posmam?

Notiek savdabīga cilvēku apziņas līmeņa pārbaude, kad svarīgāk ir būt iekšēji stabilam, atbalstīt tuviniekus, nevis paļauties uz informācijas plūsmu, svešu cilvēku padomiem – nepieciešams apzināti noskaņoties uz pozitīvu iznākumu un uzticēties vislabākajam rezultātam.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Tava karma pēc dzimšanas mēneša. Vienkārši unikāls horoskops!

Iejaukšanās cita karmā – kāpēc bīstama?

Šīs horoskopa zīmes sargā senču karma

Saule, mēness vai zvaigzne? Kāda karma tev raksturīga un kā to uzlabot

loading...