Jūlija lutekļi: šīm horoskopa zīmēm neticami veiksies naudas lietās!

07-07-2019

Jūlijs tradicionāli ir atpūtas mēnesis, bet ir dažas horoskopa zīmes, kurām nevajadzētu laiskoties bezdarbībā, jo to spējas ievērojami uzlabot savu finansiālo situāciju.

Skorpions
Jūlijs sagaida Skorpionu ar krāšņu finansiālu uguņošanu, uzlabojot tā labklājību uz ilgāku laiku. Skorpionam jāapkopo iepriekšējā laika sasniegumi, jāaprēķina ieguvumi un jāiezīmē nākotnes plāni.

Mēneša beigās gaida necerēti liela veiksme, vēl spēcīgākas pozīcijas un lielākas iespējas. Un tad naudas straume turpinās plūst!

Jaunava
Labvēlīgs laiks gaida arī Jaunavu, izdosies atrisināt vairākumu darba jautājumu. Tādējādi jūlijā naudas netrūks. Tāpat varēsi veikt arī lielākus pirkumus, kas tomēr tikpat kā nebūs jūtami.

Auns
Astrologi Aunam jūlija pirmajā pusē sola stabilitāti, bet vēlāk – izdevīgas investīcijas. Naudas lietas vislabāk kārtot jūlija trešajā nedēļā, bet pēdējo veltīt atpūtai. Atpūties labāk spēsi domāt un analizēt, radīsies jaunas idejas, kuras varēsi īstenot jau nākamajā mēnesī.

Zivis
Zivis arī jūlijā izjutīs veiksmes enerģijas pieplūdumu. Šajā zīmē dzimušie spēs atrisināt savas naudas lietas ļoti veiksmīgi. Visi darījumi izvērtīsies izdevīgi, izdosies atrast jaunus ienākumu avotus. Lielisks laiks ietaupījumu uzkrāšanai un investīciju veidošanai.

Lauva
Tieši jūlijā Lauva spēs izveidot teicamu biznesa projektu. Viņa spēcīgais raksturs un mērķtiecība ļaus Lauvam plaukt un zelt.

Avots: “Esotericblog”

loading...