VIDEO: Dejojošie kadeti Ķekavā arī sirsnīgi aprunājas ar vecmāmiņām

14-12-2018
Kadri no video

Kadri no video

Latvijas interneta portālus un sociālos tīklus pēdējās dienās pārņēmis īsts “policistu trakums” – Valsts policijas koledžas studentu, topošo policistu un ugunsdzēsēju, priekšnesumu Ķekavas sociālās aprūpes centra iemītnieku iepriecināšanai sabiedrība vienbalsīgi atzinusi par pēdējā laika jaukāko pārsteigumu.

Sākotnēji publicēts Kristīnes Eglītes profilā sociālajā tīklā Facebook, tas strauji izplatījās visā tīmeklī. Kopējo skatījumu skaitu pat grūti aplēst, bet tas sasniedzis vismaz 400 000 Latvijas iedzīvotāju!

Kadrs no video

Kadrs no video

Video uzņemts laikā, kad policijas kadeti ciemojās Ķekavas aprūpes namā – viņi iepriecināja tur mītošos iedzīvotājus ar dāvanām, kā arī dažādiem priekšnesumiem, no kuriem deja tautasdziesmas “Es izjāju prūšu zemi” pavadījumā izpelnījusies sajūsmu sociālajos tīklos.

“Prieks par mūsu kadetu lielisko priekšnesumu! Malači! Lai ikvienam labiem darbiem un skaistiem brīžiem piepildīts Ziemassvētku gaidīšanas laiks!” novēl Valsts policijas koledža.

Screenshot_129

Savukārt video autore Kristīne Eglīte publicējusi arī otru klipiņu, kurā, kā viņa raksta, puiši aprunājušies ar vecmāmiņām.

Arī jaunais klipiņš iepriecinājis soctīklu lietotājus, kuri komentāros raksta: “Sirsniņa priecājas redzot šo video, tik kolosāli! Paldies tādiem policijas darbiniekiem!”, “Gribētos, lai tādi pasākumi būtu daudz biežāk! Jauniešiem mīļš paldies par sirdssiltumu, ko sniedzāt šiem cilvēciņiem.”.

loading...

1 Comment

  1. Ona 14.12.2018 at 14:18 - Atbildēt

    LOTI SKAISTI, TAS TIESAM PRIECE CILVEKUS.JO RETI KAD MES TO VARAM REDZET ,TIESI NO JAUNIEM CILVEKIEM .ESMU SAJUSMA. MAN LOTI PATIKA…..