Jauns un augošs mēness – līdz jūnija vidum. Kas par to jāzina?

06-06-2019

summer-moon-bg


JAUNS MĒNESS
Jauns Mēness Simbolizē pirmelementu Zemi. Jauna Mēness pirmajās trijās dienās gan cilvēka organismā, gan dabā viss ir pasīvā stāvoklī, varētu teikt, latentā. Nav īstais laiks jaunu lietu sākšanai, jo viss vēl tikai mostas.

Cilvēkam nav enerģijas, viņa reakcija ir palēnināta, jo samazinās smadzeņu apgāde ar skābekli. Diez vai izdosies arī masu pasākumi, svinības.

Tomēr viena Mēness fāze taču pāriet nākamajā, tādējādi jau sākot no 3. Mēness dienas var sākt plānot, darboties, jo šis periods saistīts ar lielām potencēm.

VAIRĀK UZZINI MĀRAS OŠUROKAS GRĀMATĀ “IEPAZĪSTI ASTROLOĢIJU”!

Screenshot_590

AUGOŠS MĒNESS
Augošs Mēness Astrologi šo Mēness fāzi saista ar pirmelementu Ūdeni, kas astroloģijā simbolizē dziļas jūtas, emocijas. Viena no labvēlīgākajām fāzēm. Cilvēki kļūst atvērti, atsaucīgi, komunikabli.

Pieaug mūsu enerģētiskais potenciāls, kļūstam aktīvāki, uzņēmīgāki, kas nepašaubāmi sekmē jaunu lietu sākšanu.

Ar savu entuziasmu aizraujam apkārtējos, tātad ir vieglāk piesaistīt domubiedrus, gūt sponsorus, atbalstītājus, kārtot dažādas lietas valsts iestādēs.

Var darboties arī neklātienē, izmantojot saziņas līdzekļus, jo cilvēki ir atsaucīgi. Augoša Mēness fāze labvēlīga dažādu jaunu pasākumu sākšanai.

loading...

1 Comment

  1. Сергей 07.06.2019 at 02:28 - Atbildēt

    Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!