Jauns Mēness Vērša zīmē. Kā tas ietekmēs visas zodiaka zīmes?

07-05-2018

versis2


Vērsis ietekmē to, kā mēs pelnām naudu, kā veidojam iekrājumus, kāda ir pasaules ekonomikas attīstība, kā klājas bankām, lieliem uzņēmumiem, fondu tirgum, kas notiek ar īpašumiem, lauksaimniecību, pārtikas produktiem, celtniecību un zemi.

Šī zīme arī ir saistīta ar mīlestību, jo Vērša valdniece ir Venera. Jaunmēness ir Plutona un Marsa triumfs, kas to padara par lielisku laiku naudas pelnīšanai, tāpat arī, lai “sazemētos” un koncentrētos uz sava ķermeņa vajadzībām. Ļoti spēcīgs laiks dziedināšanai!

Šis Jaunmēness dos lielu mērķtiecīgas enerģijas lādiņu, kas cilvēkus padarīs ļoti ambiciozus.

Tu vari kļūt ļoti uzstājīgs un tiešs savu vēlmju piepildīšanā, turklāt pats saglabājot iekšējo līdzsvaru. Šis Jaunmēness uzsvērs līdera potenciālu katrā cilvēkā.

Konflikti nebūs īpaši izteikti, bet sarežģītās situācijās tomēr ir iespējama noteikta kustība pretī mērķiem.

Lielisks laiks, lai novērstu jebkurus šķēršļus, kas līdz šim traucēja ceļā uz panākumiem. Tas attiecas arī uz iekšējo pasauli, ar kuras palīdzību iespējams citādi ieraudzīt ikvienu dzīves notikumu.

Romantiskas attiecības īpaši uzplauks šajā kaislīgajā periodā! Būs arī daudz radošas un inovatīvas enerģijas, kas veicina brīnišķīgus sasniegumus.

15. maijā Jauns Mēness iezīmēs viena cikla beigas un nākamā 28 dienu cikla sākumu. Labs laiks visam jaunajam!

15. maija Mēness atradīsies slavenās nekustīgās zvaigznes Algola ietekmē. Tas nozīmē, ka dažus cilvēkus var ietekmēt nelabvēlīgas norises vai negadījumu ekstrēmu laikapstākļu dēļ.

Tomēr cits planetārs aspekts padziļina patiesas visaptverošas mīlestības un līdzjūtības jūtas.

Tāpēc, ja tev ir labi nodomi un šajā Jaunajā Mēnesī būsi labvēlīgs pret apkārtējiem, viss izdosies! Jupiters un Neptūns atbalsta šo ideālistisko pieeju, apbalvojot ticību, cerību un labdarību.

Avots: Esotericblog

loading...