Jauns mēness Strēlniekā: liec savām idejām kustēties!

05-12-2018

Untitled-12

Iespējams, grūti noticēt, ka jaunais mēness, kas iestāsies 7. decembrī, ir pēdējais 2018. gadā. Un noritēs tas pārsteidzošajā Strēlnieka zīmē.

Gads tuvojas noslēgumam. Strēlnieka ietekme savukārt sniegs daudz spilgtu izjūtu un košu krāsu dvēselei. Gada pēdējā mēnesī ir normāli domāt par to, kur bijām pagātnē un ko esam sasnieguši.

Daudzi cilvēki jutīsies brīvi un nepiespiesti. Jaunā gada tuvums dos cerību, ka parādīsies kaut kas jauns un iedvesmojošs, un mēs varēsim daudz ko izdarīt, lai uzlabotu un bagātinātu savu dzīvi.

2018. gads bija grūts daudziem cilvēkiem. Bet tagad ir piemērots brīdis, lai atlaistu visu, kas noticis 2018. gadā, un izvirzītu jaunus plānus jaunajam gadam.

Jauns mēness Strēlniekā palīdzēs skaidrāk saskatīt visus pagātnes pārdzīvojumus, kā arī ieraudzīt sasniegumus neatkarīgi no tā, kādi šķēršļi bija mūsu ceļā.

Šis Jaunmēness attiecas uz jauniem projektiem un atpūtu. Labs laiks arī radošai darbībai un iedvesmas gūšanai. Attīsti jaunas idejas!

Piemērots brīdis, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem.

Katra ideja vispirms ir jāiekustina, piedaloties, darbojoties un analizējot. Dažus ilgtermiņa plānus var veidot arī attiecību jomā. Šis ir instinktu un spontānas rīcības periods. Turklāt mūsu pūles sāks nest augļus.

Avots: “Esotericblog”

loading...