Jauns mēness septembrī: unikālas iezīmes un īpatnības, kas jāzina ikvienam

06-09-2021

2021. gada augustā jauna mēness periods bija īpašs, bet septembrī šī parādība bija vēl unikālāka. Debesu spīdeklis parādīsies Jaunavas zīmē un ietekmēs ikvienu planētas iedzīvotāju. Jauns mēness septembrī ir ideāls laiks, lai mainītu savu dzīvi.

2021. gada 7. septembrī plkst. 03:52 iestāsies jauna mēness fāze Jaunavas zīmē. Trigona virsotnē atradīsies augšupejošs mēness mezgls un melnā mēness savienojums Dvīņu zīmē.

Ko var darīt jaunā mēnesī 7. septembrī

Tiek uzskatīts, ka jaunā mēnesī, tāpat kā pilnmēnesī, cilvēkiem nav enerģijas, pārņem slikts garastāvoklis un vispārēja apātija. Septembrī viss būs citādi – Merkurs un retrogrādais Saturns, kas sadarbosies ar trigona virsotni, mudinās daudzus cilvēkus uz aktīvu darbību. Ar labiem panākumiem varēs atrisināt pagātnes problēmas un radīt pamatu nākotnei, ja varēsiet uzņemties atbildību par sevi.

Turklāt jauna mēness periods ir labs laiks, lai mainītu dzīvesvietu un ceļotu. Var arī precēties.

Ko nevar darīt jaunā mēnesī 7. septembrī

Jūs varat pārvākties vai doties atvaļinājumā, bet mainīt darbu nav ieteicams. Nostiprināt attiecības ar kāzām vai kopīgu dzīvesvietu var, veidot jaunas iepazīšanās – nē.

Astrologi neiesaka šajā periodā kardināli mainīt izskatu (griezt, krāsot matus), veikt lielas finanšu operācijas vai sākt vērienīgu mājas remontu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Bīstamākās dienas SEPTEMBRĪ. Pirmā – jau pavisam drīz!

Kāds laiks varētu būt septembrī, prognozē populārais laika vērotājs Vilis Bukšs

loading...