Jauns Mēness 10. februārī: ko mums nesīs superjaunmēness un ķīniešu jaungads

10-02-2024

Sestdiena, 10. februāris, iekrīt darba nedēļas brīvdienā. Dažiem tas ir laiks atpūtai un relaksācijai, bet citi dod priekšroku svarīgu darījumu veikšanai. 2024. gada 10. februāra apraksts Mēness kalendārā palīdzēs jums noteikt labāko rīcības stratēģiju, ņemot vērā svarīgās Mēness fāzes un aspektus.

Mēness 2024. gada 10. februārī: Mēness diena, fāze un zīme

Šī laika enerģija ir sarežģīts sajaukums. Tam blakus ir gan pozitīvi, gan negatīvi aspekti. Šī diena paver izaicinājumus, kuru risināšanai nepieciešams pārvarēt iekšējos un ārējos šķēršļus. Tomēr Mēness kalendāra analīze 2024. gada 10. februārim mūs nomierina: šodien būs vieglāk cīnīties ar saviem sliktajiem ieradumiem.

10.02.2024. plkst. 12:00 Mēness atrodas Jaunā Mēness fāzē (pienāks 10.02.2024. plkst. 02:01). Saskaņā ar Mēness kalendāru šī ir otrā Mēness diena. Mēness šķērso Ūdensvīra zodiaka zīmi. Mēness apgaismotība ir 0 %. Mēness riets ir novērojams 08:52, bet saulriets – 17:55.

Kāda ir Mēness fāze

Mēness ir jaunmēness fāzē. Šajā īsajā laika posmā ir īpašs enerģētisks impulss, kas ietekmē visu dzīvo. Ieteicams uzsākt jaunas lietas un projektus tieši jaunā Mēness laikā.

Piemēram, gavēņa vai atslodzes dienas sākšana palīdz attīrīt organismu no toksīniem, novēršot dažādas slimības. Šis ir ideāls laiks, lai atbrīvotos no sliktiem ieradumiem.

Kādā zīmē atrodas Mēness 10. februārī

Mēness atrodas Ūdensvīra zīmē. Šajā periodā ieteicams atturēties no vēršanās pie augstākstāvošām iestādēm vai valsts institūcijām un tā vietā pievērsties sanāksmju, konferenču organizēšanai vai dalībai tajās.

Šis laiks ir ideāli piemērots garīgām un radošām aktivitātēm. Ir lietderīgi nodarboties ar pašizglītību, apgūt jaunas zināšanas un ieviest jaunas tehnoloģijas. Tāpat labvēlīgi var būt gadījumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, kā arī ar sabiedriskām un politiskām aktivitātēm.

Mēness ietekme uz dzīves sfērām 10. februārī

Darbības šajā Mēness dienā var ietekmēt mūsu nākotni. Negatīva rīcība vēlāk var radīt nepatikšanas, savukārt iesaistīšanās labdarības aktivitātēs var dot garīgu vai materiālu labumu. Dienas zīmes palīdzēs labāk saprast, kuras darbības 10. februārī būs labvēlīgas, un paātrinās mērķu sasniegšanu dažādās dzīves jomās.

Svētki

Šajā Mēness dienā ieteicams veikt sagatavošanās darbus kāzām: izvēlēties laulību gredzenus, noteikt svinību vietu, sastādīt viesu sarakstu un sazināties ar kāzu aģentūru. Tomēr pati laulība nav ieteicama.

Laulāties vajadzētu tikai tad, ja esat pārliecināts, ka jūsu izredzētais ir jūsu īstais liktenis. Tomēr ņemiet vērā, ka Mēness stāvoklis Svaru zīmē var nebūt pats labvēlīgākais šādiem centieniem.

Šajā dienā dzimušajiem var būt nepaklausīgs un neatlaidīgs raksturs. Tomēr, pateicoties harizmai, viņi spēj gūt panākumus un iemantot citu cilvēku uzticību.

Darbs un nauda 10. februārī

10. februāris ir viena no labvēlīgajām dienām finanšu un biznesa lēmumu pieņemšanai, kā arī darbam uzņēmējdarbības jomā. Šis laiks ir piemērots jaunu projektu un uzņēmumu uzsākšanai, jo visi centieni šajā dienā sola panākumus un veiksmi.

Ievērojot dienas horoskopa padomus, tu vari apzinīgāk noteikt prioritātes un nodarboties ar lietām, kas nākotnē nesīs rezultātus.

10. februāris tiek uzskatīts par uzņēmējdarbībai labvēlīgāko dienu Mēness ciklā. Šis periods ir piemērots dažādām tirdzniecības operācijām, finanšu pasākumiem, komandējumiem un karjeras pārmaiņām. Tāpat šis laiks ir labvēlīgs komunikācijai ar vadību un priekšniecību.Personīgā un ģimenes dzīve

Šodiena ir labvēlīga komunikācijai un kopīgai problēmu risināšanai. Cilvēki ir sabiedriski un atvērti, kas rada iespēju dibināt jaunus kontaktus, stiprināt vecās saites un veidot draudzības. Tomēr ieteicams atlikt attiecību apspriešanu.

Mēness un Venēras ietekme var veicināt dalību ballītēs, dejās, sekmēt spontānu pazīšanos un romantisku attiecību rašanos.

Tajā pašā laikā tas var izraisīt šaubas un vilcināšanos, izvēloties partneri. Ir svarīgi atcerēties, ka uzmanības un apbrīnas izrādīšana šajā dienā var nebūt pietiekami nozīmīga. Tāpēc ir vērts atturēties no pārsteidzīgiem mīlestības apliecinājumiem un galīgo lēmumu pieņemšanas par attiecībām.

Šis padoms neattiecas uz tiem, kuri jau ir sapratuši savas savienības bezcerīgumu. Toksiskas un izsmeltas attiecības ir svarīgi izbeigt pēc iespējas ātrāk.Sports un skaistums 10. februārī

Šodien ieteicams aprobežoties ar uzlādēšanu un neiesaistīties spraigos treniņos, jo tie nedos vēlamos rezultātus, bet tikai radīs noguruma un neapmierinātības sajūtu.

Mainīgais sarūkošais Mēness Svari var izjaukt līdzsvaru starp cerībām un realitāti skaistuma jomā. Lai gan kārdinājums mainīt savu izskatu būs klātesošs, friziera un kosmētisko procedūru rezultāti, iespējams, nebūs pilnībā apmierinoši. Tāpēc labāk atturēties no radikālām izmaiņām izskatā un pievērsties ādas un matu kopšanai, kā arī apmeklēt masāžas seansu.

Veselība un uzturs

Šodienu ieteicams izmantot atslodzei un slikto ieradumu atmešanai. No uztura ieteicams izslēgt gaļu un alkoholu. Noderīgs būs arī pirts vai saunas apmeklējums.Sapņu raksturojums

Šai dienai Mēness kalendārā nav raksturīgi īpaši sapņi, taču tā ir piemērota, lai pievērstos apzinātu sapņu praksei un pat “pasūtītu” vēlamo sapni.

Ko jūs varat darīt 10. februārī

Šajā pārvarēšanas dienā ieteicams atbrīvoties no nevajadzīgām lietām, galvenokārt negatīvas attieksmes un sliktiem ieradumiem. Šodien ir labvēlīgi nodarboties ar garīgām praksēm un veikt rituālus, lai attīrītu māju. Šis ir arī lielisks laiks pašattīstībai.

Turklāt 10. februāris saskaņā ar Mēness kalendāru ir piemērots:

– sarunām un darījumu slēgšanai;

– dažādiem pirkumiem;

– jaunu projektu un kampaņu uzsākšanai;

– labdarībai;

– jebkādiem centieniem;

– biznesa un profesionālie riski;

– sarunas par algas vai amata paaugstināšanu;

– došanās komandējumā;

– mācīšanās, pat vissarežģītākās tēmas;

– ceļošana, īpaši spontāna ceļošana;

– radošums, īpaši jaunās jomās;

– darba interviju apmeklēšana un darba maiņa;

– mājas uzkopšana, ja tā sagādā prieku;

– svara samazināšanas diētas uzsākšana.

Šodien tev jācenšas panākt harmoniju ar sevi un apkārtējo pasauli. Tas ir svarīgs solis ceļā uz laimi.

Ko nevajadzētu darīt 10. februārī

Šodien ir svarīgi nepalikt pasīvam. Pat tad, ja esi nolēmis paņemt brīvu dienu, dari noderīgas lietas mājās. Tomēr tev vajadzētu izvairīties no šādām darbībām:

– krāsot matus;

– apšaubīt sevi un pieņemtos lēmumus;

– radikāli mainīt savu tēlu;

– strīdēties un skaidrot attiecības;

– atcerēties pārkāpumus un ļauties nostalģijai;

– pārēsties;

– lietot alkoholu;

– pārpūlēties.

Šajā dienā ir ārkārtīgi svarīgi nedarīt lietas, kas jums nesagādā prieku un nav lietderīgas. Piemēram, nevajadzētu nodarboties ar tīrīšanu, ja tas nav pēc jūsu gaumes.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kādus rituālus veikt 10. februārī – maģiskā jaunmēness laikā Zivīs?

Superjaunmēness 2024. gada februārī: kad tas notiks un ko gaidīt

Jauns Mēness 10. februārī: vēl lielāks spēks ķīniešu jaungada dēļ!

Anomālas Saules magnētiskās vētras februārī. Kāds ir to iemesls?

loading...