Jaunavas spēks ir prātā. Personības un veselības horoskops šai zīmē dzimušajiem

23-08-2018
Arhīva foto

Arhīva foto

Interese par veselību un diētu

Jaunava izjūt pastiprinātu interesi par savu veselību, diētu un higiēnu. Tas var izveidoties par uzmācīgu ideju. Cēlonis — iedzimtas bailes no slimībām. Jaunava tur aizdomās mazākos simptomus un piedēvē sev apkārtējo slimības.

Jaunava — visveselīgākais tips no visām zodiaka zīmēm, ja elementāri rūpēsies par veselību, var pārdzīvot savus daudz stiprākos paziņas.

Jāparedz iespēja, ka Jaunava var kļūt par invalīdu, sevišķi pusmūža vecumā, ja jutīsies izmisusi, un ārstam grūti nāksies tai palīdzēt.

Jaunavai nepieciešams pieradināt sevi pie domas, ka viņa ir viss viņai labvēlīgs un viņa nav slimības upuris; jālolo
sevi siltumu prot citiem cilvēkiem. Jāvairās izraisīt līdzjūtību iedomātas vai reālas slimības dēļ.

Jaunava izpalīdzēs, ja kādam uzbrukušas sāpes, bet tuvējā aptieka slēgta. Viņa piedāvās ne tikai zāles, bet arī lielu devu patiesas līdzjūtības. Pievēršoties šai rakstura iezīmei, daudzi astrologi uzskata, ka mediķa profesija Jaunavai varētu būt pirmajā vietā. Taču īstenībā, ja tikai planētu izvietojums neizmaina Jaunavas iedzimtās īpašības, šis darbs viņai galīgi neder, jo viņas pārmērīgā līdzjūtība var nodarīt ļaunumu slimnieka veselībai.

Jaunavai jānovirza domas no slimības, nevis tai jāpievēršas. No mājas aptieciņas jāizslēdz (vai jāglabā tikai priekš citiem) caurejas līdzekļi — Jaunavas zarnu trakts ārkārtīgi jutīgs pret līdzīgām zālēm, to pielietošana var nopietni kaitēt.

Vairums no Jaunavas fiziskajām kaitēm cēlušās nervu saspridzinājuma pastiprināšanās rezultātā. Vēlāk, protams, veselība uzlabojas, tikai jāiemācās saglabāt sevī ārēju un iekšēju līdzsvaru.

Jaunavām raksturīgas slimības: gremošanas traucējumi, caurejas, zarnu necaurlaidība, vēderplēves iekaisumi, lentenis, vēdertīfs, kolīti, apendicīts, bruka.

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. Anete 21.08.2017 at 10:18 - Atbildēt

    Tava Pielijušās Vasaras veiksme gaida. Vai Tu aiziesi to satikt jau šodien? Nāc te un pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/ZtvSvi