Jaunavas spēks ir prātā. Personības un veselības horoskops šai zīmē dzimušajiem

23-08-2018

sieviete_cepure

Personības iezīmes

No iepriekšējās analīzes drīkstētu secināt, ka tipiska Jaunava — sentimentāls, vāja rakstura cilvēks. Tas ir vairāk nekā tālu no patiesības.

Jaunavas spēks prātā, ne ķermenī. Tās pasaule — garīga pasaule. Tās planēta tāpat kā Dvīņiem — Merkurs, bet atšķirībā no Dvīņiem Jaunava nes šīs planētas salīdzinoši vēsāko pusi.

Reakcijā uz apkārtējo pasauli un notikumiem viņa pauž dziļā analītiķa spējas, savaldību un piesardzību. Tai ne-iespējama šķiet dedzīgu jūtu demonstrēšana pretējam dzimumam, jo tai izraisa riebumu pilnīga atklāšanās. Tai laikā viņa izjūt līdzcietīgu mīlu pret visu cilvēci un vēlēšanos glābt to un uzlabot.

Ar paveiktu darbu, pabeigtību raksturojams viss, ko viņa pasāk. Viņa rūpīgi atsijā un klasificē pasākuma vai darbības vissīkākās detaļas. Iepriekš teiktais plus pamatīgums un atjautība rīkojumu izpildē padara Jaunavu par uzticīgu un neaizstājamu lielu firmu darba un vadošos amatos, kur ievieš dzīvē rūpīgi izstrādātus un sistematizētus darbus vai nepieciešama tālredzība tās augstākajā pakāpē.

Jaunavas, dzimušas pie nelabvēlīga planētu izvietojuma, mokās ar neapmierinātību, ko izraisa apkārtējā pasaule un dzīve. Tas spiež nomainīt darbu un dzīvesvietu. Viņu cerības nekad nepiepildās, un no tā radies cinisms var beigties ar nervu sabrukumu, kas ietekme kuņģi un sagrauj veselību kopumā.

Pat pie labvēlīga planētu izvietojuma Jaunavai jāizsargājas no smaga fiziska darba, kas pārmērīgi noslogo vēdera muskulatūru, jebkuri vingrinājumi vai aktivitāte, kas veicina šo slimīgo muskuļu nostiprināšanu vai atslābināšanu, ir noteikti ieteicami.

Pret laulībām Jaunava izturas pārdomāti, ko grūti saprast viņas dzīvesbiedram. Un tomēr pašaizliedzīga uzticība mājas pavardam un ģimenei un tikumības principi kompensē romantikas trūkumu. Viņai svarīgi nekļūdīgi izvēlēties dzīvesbiedru (viņa tā ari rīkojas), jo ģimenes disharmonija — šīs zīmes nēsātāju galvenais slimību avots.

Tipiskās Jaunavas īpašības ir piesardzīgs un tālredzīgs prāts. uzcītība, akurātība, precizitāte un atjautība mācības, iekšēja kartības nepieciešamība, tīrības mīlestība. Akadēmiskā līmenī Jaunava spējīga uz augstiem sasniegumiem, sevišķi tajās zinību nozarēs, kur nepieciešamas augsti attīstītas kritiskās analīzes spējas.

Labvēlīgākais klimats — mērens, nedaudz vēss.

Lasi tālāk un uzzini, no kādām kaitēm jāpiesargās Jaunavai!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. Anete 21.08.2017 at 10:18 - Atbildēt

    Tava Pielijušās Vasaras veiksme gaida. Vai Tu aiziesi to satikt jau šodien? Nāc te un pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/ZtvSvi