Jāsāk ar frizūras maiņu! Mēness kalendārs janvārim

10-01-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Augoša mēness fāzes laikā tā enerģētika pakāpeniski kļūst arvien spēcīgāka. Janvārī ar tā palīdzību varēsi piesaistīt labas pārmaiņas un sākt jauno gadu ar svaigu skatījumu uz dzīvi.

Augoša mēness fāze ilgst no 7. līdz 20. janvārim. Jāatzīmē, ka vairākums mēneša labvēlīgo dienu iekrīt tieši šai periodā. Tomēr būs arī brīži, kad jāievēro piesardzība, lai neiedzīvotos nepatikšanās.

Karjera un finanses augošā mēnesī
Janvārī augošais mēness būs labvēlīgs pārmaiņām finanšu jomā. 15. un 16. janvārī mēness atradīsies Vērša zvaigznājā.

Šīs zīmes ietekmē var droši veikt dārgus pirkumus, nebaidoties kaitēt ģimenes budžetam. Liktenis var pasniegt kādu dāsnu dāvanu. Lai nelaistu garām iespēju tikt pie naudas, var uzspēlēt loterijā vai ieguldīt naudu vērtspapīros.

Augoša mēness fāzē ievērojami aug darba ražīgums, tāpēc laikā no 7. līdz 20. janvārim varēsi atgūt darba tempu pēc svētku perioda un ātri atgūt iekavēto. Tomēr fāzes sākumā enerģētika vēl nav tik spēcīga, tāpēc smags darbs nedēļā līdz 13. datumam nav piemērots – tas var mazināt enerģiju un nogurdināt. Lai izvairītos no negatīvām sekām, atrodi kādu papildu enerģijas avotu.

Mīlestība un attiecības
Jauns mēness harmonizēs arī attiecību jomu. Ja vēlies atklātu sarunu ar partneri, vislabāk to darīt 10. vai 11. janvārī. Zodiakālās Zivis padarīs sarunu vieglāku un ļaus izvairīties no konfliktiem ar mīļoto cilvēku.

19. un 20. janvārī mēness atradīsies Vēža zvaigznājā, kas sola veiksmi ģimenes cilvēkiem un tiem, kuri vēlas atklāt savas jūtas potenciālajam partnerim. Ja vēl neesi atradis savu mīlestību, vērts aizdomāties par tēla maiņu.

Jāsāk ar frizūras maiņu, jo matu griešana jaunā mēnesī uzlabos matu stāvokli un palīdzēs piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību.

Garastāvoklis un veselība pēc mēness kalendāra
Jaungada svinību laikā cilvēka fiziskā veselība tiek pakļauta lielai slodzei, bet 2019. gada janvārī varēsi viegli atgūt formu pēc svētkiem un nostiprināt organismu.

Līdz 10. janvārim noderēs viegla fiziska slodze, pastaigas svaigā gaisā un meditācija. Nepieciešams dažādot ēdienkarti ar dažādiem dārzeņiem un augļiem.

Augoša mēness ietekmē vari just emocionālu un enerģētisku pacēlumu.

Avots: “DailyHoro”

loading...