Lielais janvāra horoskops ŪDENSVĪRAM. Izmēģini jaunas lietas!

08-01-2018

udensvirs


Pēc dabas Ūdensvīrs viegli aizraujas, tāpēc pat aukstais ziemas laiks viņu nenobiedēs.

Viņš ir jautrs, dzīvespriecīgs un pozitīvs cilvēks. Janvāra horoskops Ūdensvīram sola labklājību un patiesu draudzību ar Dzelteno suni. Darbā – panākumi, bet personiskajā dzīvē – abpusēja mīlestība. Urāns arī palīdzēs Ūdensvīram jebkuros aizsākumos. Tevi gaida jauna darba vieta un cienījams amats.

Janvārī Ūdensvīru gaida pārmaiņas visās dzīves sfērās. Tu tik strauji pakāpsies pa karjeras kāpnēm, ka pat konkurenti neuzdrošināsies tevi apturēt. Janvāri var slēgt ilgtermiņa sadarbību un saņemt labu peļņu. Ja parādīsies vēlme mainīt profesiju, tad šajā gadījumā tev nekas netraucēs. Vairāki Ūdensvīri dosies strādāt uz ārzemēm, bet citi paliks, lai sasniegtu virsotnes vecajā darba vietā.

Janvāra horoskops Ūdensvīram prognozē piesātinātu mīlestības jomu. Tikai tu pats centies dažādot to tā, lai nekaitētu profesionālajai darbībai. Ja Ūdensvīram ir daudz brīvā laika, to vajag izmantot sev par labu un savai iekšējai attīstībai. Janvāra horoskops iesaka Ūdensvīram organizēt braucienu, biežāk tikties ar draugiem un lasīt grāmatas.

Apstākļi Ūdensvīra dzīvē var izveidoties pretēji viņa vēlmēm. Taču zaudēt savaldību un pašpārliecību nevajag. Janvārī vairāk domā, rūpējies par tuviniekiem un nodarbojies ar mājas darbiem. Ja sajutīsies vientuļi, atrod sev hobiju un nodibini jaunas iepazīšanās.

Galvenais – lai Ūdensvīrs neatstātu egoista iespaidu un bez iemesla nekonfliktētu ar kolēģiem un draugiem.

Janvāra horoskops Ūdensvīram iesaka būt savaldīgākam un piekāpīgākam attiecībās ar mīļoto cilvēku. Finanšu jomā viss būs brīnišķīgi, tāpēc var atļauties sev pirkumus un ceļojumus. Atrodi laiku veselības un imūnsistēmas nostiprināšanai. Bet – ja janvārī

Ūdens atvadīsies no kaitīgiem ieradumiem un atmetīs smēķēšanu, tad pats sapratīs, ka pašsajūta ir kļuvusi labāka.

Mīlestības horoskops – nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...