Ja tev piemīt šīs īpašības, tu esi īsta ragana

13-11-2019

Foto – Pixabay


Vārds “ragana” pēc būtības nozīmē redzēt, zināt vairāk par citiem. Ezoteriķi mūsdienu raganas dēvē par pieaugušiem indigo bērniem, cilvēkiem, kas apveltīti ar neparastiem talantiem un enerģētiku.

Lūk, dažas pazīmes pēc kurām vari spriest par savām raganiskajām spējām.

Tu zini par cilvēkiem gandrīz visu
Arī to, ko viņi tev nav teikuši. Tu esi ļoti vērīga un uzmanīga, pamani katru sīkāko detaļu, vārdu, tevi interesējošā cilvēka domas.

Reizēm pati nespēj nosaukt informācijas avotu, bet zini par sarunas biedru praktiski visu.

Tev nekad un ne ar vienu nav garlaicīgi
Tu esi interesants sarunas biedrs, kurš daudz zina. Tu proti uzturēt jebkādu sarunu ar jebkura statusa un stāvokļa cilvēku. Tu esi visas iespējamās informācijas krātuve, tā tev nāk līdzi no iepriekšējām dzīvēm.

Tu apbrīnojami saproties ar dzīvniekiem
Mīlīgs mājas kaķis vai cīņas šķirnes suns, putni, meža zvēri – tu izjūti katru no tiem. Un viņi jūt tevi un ir gatavi pakļauties tavai spēcīgajai enerģētikai un iekšējam spēkam.

Tu izjūti tuvus cilvēkus arī no attāluma
Reizēm nez kāds impulss liek tev piezvanīt tuvam cilvēkam, aizbraukt ciemos sarežģītā un kritiskā brīdī. Tev ir īpaša saikne ar viņiem, tu nereti izrādies blakus un palīdzi nepatīkamās situācijās.
Tu sajūti, ka kādam no tuviniekiem draud krīze ilgi pirms tās reālās iestāšanās.

Tu proti mazināt bailes un diskomfortu
Tavi pieskārieni, rokas – ārstē, tava klātbūtne nomierina. Negatīvas emocijas, spriedze un strīdi izzūd, tiklīdz tu parādies kādā kompānijā vai starp tuviniekiem.

Ja šīs īpašības tevī ir spilgti izteiktas, tu, visticamāk, esi ragana. Ja piemīt tikai dažas, vērts savas spējas attīstīt savā un citu labā.

Nebaidies sniegt šīs spējas cilvēkiem – tu esi tikai instruments Visuma rokās. Tomēr izvairies no kārdinājumiem, ļaunuma un savtības.

LASI ARĪ

1. KĀDAS MAĢISKAS SPĒJAS TEV PIEMĪT?

2. MERILINA KERRO: VISAS SIEVIETES IR RAGANAS

3. EIROPAS LEĢENDAS: RAGANAS SPOGULIS

loading...

1 Comment

  1. mārīte 14.11.2019 at 00:14 - Atbildēt

    r a g a n a