Ja tavs mīļotais ir VĒRSIS, ko der zināt?

06-09-2017

meitene_versis

Tev viņš patīk? Tev liekas, ka mīli šo Vērša zīmē dzimušo vīrieti? Jau no pirmā skata šķita tik apburošs, maigs un emocionāls? Tikai viņš un neviens cits?

Te nav nekā pārsteidzoša. Atšķirībā no citiem Vērsis jau iepazīšanās brīdī jutīs, kāda tu esi, ko gaidi no mīļotā un kā viņam pielāgoties tavām prasībām.

Lai liktu tev aizrauties, viņš darīs tieši to, kas jādara, tu pati neiztēlotos neko labāku. Te arī slēpjas viņa valdzinājums. Stiprajiem taču reti kad piemīt intuīcija, un vēl retāk viņi prot to izmantot…

Šī tava izredzētā oriģinālā īpašība izskaidrojama ar viņa dvēseles smalkumu, ārkārtīgo jūtīgumu pret ārējās pasaules signāliem, un tieši tevi tā tik ļoti valdzina. Viņa individualitāte piesaista romantiskas meitenes, kas nenoliedzami arī viņam sagādā prieku. Viņam patīk daiļais dzimums, bet īpaši – jutekliskas meitenes.

Romantiskais, pat sentimentālais Vērsis spēj negaidot apburt tevi ar savu sirsnību un maigo delikātumu. Viņā ir miers un drošība, kas iepriecina tavu sirdi.

Ja Vērsis atbild uz tavām jūtām, tevi gaida klusa, mierīga laime, bez stresa un satricinājumiem. Tādu mīlestību daudzi uzskata par labāko no labākajām, bet citiem tā ātri apnīk.

Ja meklē mierīgu dzīvi, stabilu un nesaspringtu, Vērsis tev to sniegs. Nekad nekašķēsies par sīkumiem, ļaus tev dzīvot savu dzīvi, nejauksies tavās lietās. Un neparko neļaus tev jaukties viņa darīšanās, kritizēt, šaubīties par viņa lēmumiem.

Vērsis var sākt neieredzēt meiteni, kura pastāvīgi īgņojas, pamāca un kritizē. Viņš nav vieglprātīgs, un, ja reiz ko ir ieņēmis galvā, tad vari nešaubīties, ka iepriekš apsvēris visus “par” un “pret” un ir absolūti pārliecināts, ka rīkojas pareizi.

Tāpēc, pat ja saskati viņa kļūdas un zini, kā tās izlabot, nekad to nesaki. Vari vienīgi likt saprast, ka esi lietas kursā, aplinkus mēģināt pateikt priekšā, bet ļoti taktiski un delikāti. Nekādā gadījumā neizrādi, ka uzskati viņu par dumiķi, kas apmaldījies trijās priedēs.

Jebkādi aizliegumi, pavēles vai kritika viņam ir kā sarkana lupata Vērsim, jo viņš jau arī ir vērsis! Viņam vajag, lai mīļotā meitene viņu atzītu un jūsmotu par viņu, – katram taču piemīt kaut cik godkāres!

Vērsim nedrīkst neko uzspiest. Pirmkārt – tā vai tā darīs pa savam, otrkārt – tas rada viņā nepatiku

Tavs Vērsis jutīsies labi tikai tad, kad zinās – viņu novērtē un pieņem tādu, kāds patiesībā tas ir, atbrīvosies no sasprindzinājuma un bailēm no kritikas. Un tad Vērsis pateicībā būs gatavs nolikt pie tavām kājām visu, ko vien tu vēlēsies.

Ar savu izturēšanos atklāj ne tikai savu mīlestību, bet arī dziļu cieņu, un tev pat sapņos nebūs rādījies, kāds viņš spēj būt.

Vai pēc tādām attiecībām tu ilgojies? Ja tā, cīnies par viņa mīlestību.

loading...