Ja bieži redzi šo skaitli, tavā dzīvē gaidāmas nopietnas pārmaiņas!

31-08-2018

skaitlis

Skaitļiem, kā uzskata numerologi, ir simboliska nozīme, kas paliek slēpta tik ilgi, līdz cilvēks spēj to izprast. Ja esi viens no tiem, kuri bieži redz attēlā redzamo skaitli, tas var nozīmēt, ka kāds posms tavā dzīvē drīz būs sevi izsmēlis, lai dotu vietu kaut kam jaunam.

Skaitlis 1212 palīdz atbrīvoties no uzkrātās negatīvās enerģijas un emocijām, kas bijušas kopā ar mums ilgu laiku. Tas atvieglo dvēseli un paaugstina garīgo vibrāciju līmeni.

Skaitlis 1212 padara mūsu dzīves ceļu gaišāku. Tas atbilst augstākā garīgā ceļa noslēpumiem, uzsver numerologi. Šis skaitlis atklāj visa pastāvošā dziļāko nozīmi, kā arī mērķi, kuram mums jākalpo savā dzīvē.

Ja tu bieži redzi šo skaitli, tātad esi saskaņā ar savu dzīves mērķi. Tu zini savu potenciālu, savas iespējas un savu pareizo ceļu.

1212 kopumā simbolizē pozitīvu garīgu izaugsmi, bet būtībā tas koncentrējas uz patmīlību.

Ja jūti, ka vēl neesi sasniedzis panākumus, un viss, ko esi darījis daudzus gadus, šķiet bijis veltīgs, nav vērts sevi noniecināt par to un graut savu morālo stāvokli!

Cita skaitļa 1212 versija ir 12:21. Šis skaitlis pēc formas izskatās līdzīgs, bet pēc būtības šiem abiem skaitļiem ir atšķirīga nozīme

12:21 patiesībā ir cieši saistīts ar ģimenes dzīvi, uzplaukumu kā šīs savienības daļai, bet arī ar cilvēka neatkarību un radošumu!

Avots: “Esotericblog”

loading...