Kā ķīniešu tabula Deviņas zvaigznes ļauj atklāt likteni?

10-11-2019

devinas

Nav noslēpums, ka dzimšanas datums glabā daudz noslēpumu par mūsu likteni. Ja vēlies uzzināt par sevi vairāk, iepazīsti arī Senās Ķīnas metodi “9 zvaigznes”.

Metode ir unikāla ar to, ka apvieno astroloģijas un numeroloģijas zināšanas. “9 zvaigznes” palīdzēs izprast cilvēka spēcīgās un stiprās puses, kā arī sniegs padomus veselības nostiprināšanai.

Pastāstīsim, kā uzzināt savu personīgo likteņa skaitli. Tieši šis skaitlis norādīs, kāds esi šajā brīdī, un pateiks priekšā, kurp virzīties tālāk, lai realizētos privātajā dzīvē un karjerā.

Ar ērtas tabulas palīdzību sameklē savu dzimšanas gadu. Skaitlis, kas atrodas blakus vajadzīgajam datumam, arī ir tavs personīgais skaitlis. Vīriešu skaitlis redzams pirmajā stabiņā, sieviešu – otrajā.

Pirmā zvaigzne
Cilvēki, kas atrodas šīs zvaigznes ietekmē, ir ļoti sabiedriski un emocionāli. Tas ir viens no jūtīgākajiem cilvēkiem, kuriem raksturīga paaugstināta trauksmes sajūta. Cilvēki, kurus vada pirmā zvaigzne, bieži noslēdzas sevī un, bēdīgu domu mākti, iegrimst melanholijā.

Šiem cilvēkiem vērts cīnīties pret savām bailēm, citādi viņi paši kļūs par savu slimību iemeslu. Pirmās zvaigznes cilvēkiem jāvairās no kaitīgiem ieradumiem un dažādām atkarībām.

Otrā zvaigzne
Otrās zvaigznes ietekmē dzīvojošie ir pārāk gādīgi mājās sēdētāji. Bieži tās ir mīlošas māmiņas, kurām ģimene un mājas pavards vienmēr ir pirmajā vietā.

Divnieki ir ļoti praktiski, pacietīgi un spējīgi uzņemties lielus upurus. Šiem cilvēkiem jābūt piesardzīgiem ar savu tieksmi pēc ēdiena, jo viņi ātri tiek pie liekā svara.

Trešā zvaigzne
Cilvēki, kas dzimuši trešās zvaigznes ietekmē, ir aktīvi un ļoti darbīgi. Viņi nav no tiem, kas sēdēs un gaidīs, kamēr viss nokārtosies.

Trijnieki, negaidot palīdzību no malas, atradīs izeju no grūtām situācijām. Būtiska rakstura iezīme ir nedziestošs optimisms un priecīgs prāts.

Viņiem piemīt arī nesavaldīgums un impulsivitāte. Bieži pēc tādiem emocionāliem uzliesmojumiem viņi jūtas vainīgi un nožēlo izdarīto.

Ceturtā zvaigzne
Ceturtās zvaigznes cilvēkiem ir spēcīgs intelekts un radošās spējas. Viņi ir diezgan līdzīgi trijniekiem, jo pieraduši visu panākt paši saviem spēkiem. Viņiem arī patīk ceļot, un viņus viegli pamudināt izmēģināt jaunas lietas.

Četriniekiem vajadzētu vairīties no pārāk lielas atbildības uzņemšanās. Kārtīgi jaapdomājas, pirms uzņemties vairākus darbus vienlaicīgi.

Piektā zvaigzne
Piektās zvaigznes cilvēki ir apveltīti ar ļoti spēcīgu gribu un mērķtiecīgumu. Viņi ir lieliski organizatori, īsti līderi un vadītāji. Ar laiku lielās atbildības nastas dēļ, kuru paši uzņēmušies, viņi var noslēgties sevī.

Tāpēc viņi var sākt vispār izvairīties no sabiedrības, pasīvi vērojot notikumu gaitu. Tādā gadījumā svarīgi laikus apstāties un apmeklēt labu speciālistu, kas spēs atklāt milzīgo iekšējo potenciālu.

Sestā zvaigzne
Sestās zvaigznes cilvēkiem raksturīgas galvenokārt vīrišķīgas īpašības. Viņiem piemīt pārliecīgs tiešums un milzīgs gribasspēks. Tāpat sestā zvaigzne piešķir lielu atbildības sajūtu un čaklumu. Bieži sešinieki ir labi vadītāji un priekšnieki.

Diemžēl reizēm viņus pārņem pārmērīga agresivitāte un pašpārliecinātība. Viņi ļoti viegli pārsniedz robežas, vēlāk nožēlojot pateikto vai izdarīto.

Septītā zvaigzne
Septītās zvaigznes cilvēki ir ļoti romantiski un bezrūpīgi. Bieži rodas iespaids, ka viņi nav piemēroti skarbajai dzīves īstenībai, bet tā tas nav. Tomēr nauda un materiālie labumi septītniekiem nepavisam nav pirmajā vietā.

Visiem, kas atrodas šīs zvaigznes aizbildnībā, vērts atcerēties: jo vairāk tu atdosi, jo vairāk iegūsi.

Astotā zvaigzne
Šādi cilvēki rada noslēgtu un aukstu personību iespaidu. Patiesībā viņi ir ļoti labsirdīgi, viņiem tikai jāpalīdz atklāt savu skaisto būtību. Bieži viņi daudz strādā, aizmirstot par pārējām dzīves jomām. Viņiem, kā nevienam citam, vērts ieviest paradumu ik pa laikam ievērot nelielus pārtraukumus darbā.

Devītā zvaigzne
Devītnieki ir aktīvi, ārkārtīgi kaismīgi un ar gribasspēku apveltīti cilvēki, kas prot ātri atrast īsto pieeju ikvienam. Devītniekiem piemīt ass prāts un zibenīga reakcija. Bet pārliecīga aktivitāte saistīta arī ar lielu trauksmes sajūtu. Bieži viņi spēj aizvainot tuviniekos, paši to pat nepamanot.

CITAS TABULAS

1. ZĪLĒŠANAS TABULA

2. IETEICAMAIS SVARS ATKARĪBĀ NO VECUMA

3. SEPTIŅI ATTIECĪBU VEIDI. TABULA

9 komentāru

 1. Anonīms 14.10.2016 4:01 pm - Atbildēt

  kāpēc jums nav 30līdz 40 gadiem lūdz 37gadu paldies

 2. kaut 14.10.2016 7:32 pm - Atbildēt

  kāds kārtējais sviests-vairaki gadi iztrūkst,tai skaitā manejais.Ja nevar ielikt sakarīgu rakstu,nav ko ākstīties.

  • ... 14.10.2016 8:59 pm - Atbildēt

   Pilnīgi piekrītu, mans arī nav.

 3. hwh 14.10.2016 10:09 pm - Atbildēt

  nav visi gadi, manējais arī nav, žēl. tātad nav īsts!

 4. 05.12.2016 12:42 am - Atbildēt

  Kāpēc jāliek tabula kurā daudz gadu trūkst ???Labāk tad nelieciet vispār !

 5. .. 03.01.2018 2:19 pm - Atbildēt

  Šis raksts ir kārtējais copy paste. Jau kuro reizi atveru un šeit nav vairāki gadi nemaz pieminēti. Var just ka tam kurš rakstu ievietojis, nemaz nav saprašanas par ko raksts vispār ir.

 6. merga 24.02.2018 8:40 am - Atbildēt

  kur es?

 7. Roberts 01.03.2018 5:34 pm - Atbildēt

  stulbums kautkāds,mana gada NAV!

 8. zaldats 09.04.2019 11:41 pm - Atbildēt

  Nav ,mana gada.