Pareģo nākotni, izmantojot iemīļotā cilvēka vārdu!

26-11-2017

kartis_zile


Ar vienkāršu 36 kāršu kavu var mēģināt izzīlēt, kas gaida to cilvēku, kurš tevi interesē.

Pieņemsim, ka tevi interesējošo jaunekli sauc Kārlis.

1. Šajā vārdā ir seši burti, tātad kava jāsadala sešās kaudzītēs tā, kā redzams zīmējumā.

kartis2

2. Ņem kaudzīti, kurā ieliki kavas pēdējo kārti, tālāk izliec visas kārtis no tās citās kaudzītēs, sākot ar to, kura ir nākamā pēc kārtas.

3. Tā turpini līdz brīdim, līdz uz galda paliks divas kaudzītes.

4. No katras paņem pa vienai kārtij (vienlaicīgi). Ja šajā pārī kārtis sakrīt – piemēram, astoņnieks ar astoņnieku, apskaties kombinācijas nozīmi.

5. Pēc tam saliec kārtis kopā, sajauc, pārcel un izliec, lai bildītes būtu uz augšu. Ja gadīsies pāru kārtis, apskaties nozīmes. Tāda rīcība ļaus precizēt rezultātus, ko ieguvi pirmajā izlikumā.

6. Kavu atkal sajauc, izvelc uz āru iznākušās kārtis un izliec tā, kā parādīts zīmējumā.

7. Apvērs kārtis un apskaties zīlēšanas iznākumu.

kartis1

Sešinieks – ceļš.
Septiņnieks – saruna.
Astoņnieks – tikšanās.
Deviņnieks – strīds.
Desmitnieks – tuvas attiecības.
Kalps – sācensis.
Dāma – sāncense.
Kungs – sāncensis, kas vecāks gados.
Dūzis – mīlestība.
Kāršu krāsa šajā izlikumā netiek ņemta vērā.

loading...

1 Comment

 1. Zane 11.12.2016 at 08:52 - Atbildēt

  Vislabākais veids stresa samazināšanai ir iegūt drošības sajūtu. Jo kas tad ir stress? Vai tad ne satraukums? Satraukums par esošo situāciju, satraukums par nākotni – vai izdosies ieplānotais, vai sev un tuvajiem neatgadīsies kas slikts. Vai varēšu sevi un tuviniekus pasargāt, ja parādīsies briesmas.
  Brīvu finansu līdzekļu pieejamība ļoti daudzus no stresa izraisītājiem novērš jau saknē. Bankas to sauc par drošības spilvenu. Vai tev tāds ir? Vai tas ir pietiekoši liels? Cilvēkam vienmēr par maz, bet tā godīgi, nemelojot sev – vai ir pietiekošs?
  Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Nāc caur šo manu saiti un saņem vienu biļeti bez maksas.
  Starp citu – šobrīd ir spēkā īpašais Ziemassvētku piedāvājums biļešu pirkumam (par iegādes kārtību jautājiet brokera klientu apkalpotājam) – vairāki varianti uz 52 izlozēm pēc kārtas trīspadsmit nedēļu garumā. Biļešu pakete, ar kuru “garām aizšaut” nav iespējams. Līdzīgi kā – neapmācīts cilvēks mazticami trāpīs mērķī ar snaipera šauteni, kurai ir tikai viena lode, viens šāviens. Bet izšaujot vienu šāvienu mērķa virzienā ar lielgabalu, vismaz viena no šķembām trāpīs pietiekoši tuvu “ābolītim”. Vai arī – mēs taču arī mušas nesitam ar zīmuļa resnuma koka zariņu vai pātagu, bet ņemam pletni.
  Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt Mersedesā kā trolejbusā.
  Paņem savu Ziemassvētku veiksmi jau šodien! http://bit.ly/2en6QyG