Izvēlies simbolu un noskaidro savu dvēseles stāvokli!

18-11-2020


Vai gribat zināt, kāds ir jūsu mērķis? Un kā labāk izturēties? Un kas notiek ar jūsu tagadni? Īss tests par nākotni!

1. simbols

Jūs jau esat paveikuši visu, ko varējāt, un tagad ir laiks atpūsties un baudīt darba augļus. Visums jums uzdāvināja brīnišķīgu dāvanu – garīgumu. Šī dāvana ir daudz augstāka par jebkuru materiālo dāvanu. Šī dāvana ir zināšanas. Tagad pienācis laiks dalīties ar citiem. Palīdziet draugiem, rakstiet blogu, virziet savu enerģiju uz citu cilvēku apziņas paplašināšanu.

2. simbols

Tagad jums jānovelk maska un jāatpūšas dabai. Atkārtoti izveidot savienojumu ar Visumu. Sajūtiet vienotību ar apkārtējo pasauli, sevi un dabu. Jūs esat viens no mūsu milzīgā Visuma svarīgajiem elementiem. Varbūt jūs to jūtat, bet ir pienācis laiks praktizēt. Attiecības sāksies tad, kad sāksiet strādāt ar sevi.

3. simbols

Jūs esat īsts darbaholiķis, un jums pienācis laiks atpūsties. Izdariet kaut ko neprātīgu, neparastu jums, ļaujieties piedzīvojuma! Atcerieties, kas jums sagādā prieku un izbaudiet savu laiku. Izveidojiet savu kaut ko ar savām rokām. Ieprieciniet savu ķermeni ar ekoloģiskiem produktiem, priecīgu tikšanos ar draugiem. Esiet tik laipns un sirsnīgs, ieraugiet, cik brīnišķīga ir pasaule.4. simbols

Jūs pievēršat pārāk lielu uzmanību ārējiem faktoriem. Atcerieties iekšējo pasauli. Tieši savā sirdī jūs atradīsiet atbildes uz visiem galvenajiem jautājumiem. Ir pienācis laiks sakārtot domas. Jums vajadzīga pastaiga, lai nomierinātu prātu un aprunātos ar Dievu. Pārdomājiet un neesiet pārāk bargs pret savām domām.

5. simbols

Jūs esat ieguvējs, ja veidojat savas robežas apzināti. Pateicoties robežām, jūs strukturējat savu dzīvi un saprotat, kas jums vajadzīgs. Iemācieties neuztraukties par neplānotām darbībām. Laiks pārtraukt dot savu enerģiju cilvēkiem, kuri neatbalsta jūsu vēlmes.

6. simbols

Beidz cīnīties ar Visumu. Pienācis laiks uzticēties dzīvei. Pasperiet soli atpakaļ un sekojiet dzīves straumei. Kad jūs iegūstat mieru un līdzsvaru, varēsiet spert nākamo soli uz priekšu. Nesteidzieties ar lēmumiem un secinājumiem un ieklausieties klusumā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Psiholoģisks tests: izvēlies putnu un uzzini, kāda tev ir attieksme pret dzīvi!

TESTS “Tava rīta kafija”. Izvēlies tasīti un uzzini, kas gaidāms rīt!

TESTS. Izvēlies attēlu ar lotosa ziedu un “nomēri” savu enerģijas līmeni!

loading...

1 Comment

  1. Skolnieciņš no svētezera 18.11.2020 at 18:28 - Atbildēt

    Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
    Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
    #Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers