TESTS. Izvēlies sapņu ķērāju un uzzini kaut ko jaunu par sevi!

09-01-2018

sapnu_kerajs

Izvēlies vienu no trim sapņu ķērājiem un uzzini savas personības pamatos esošās īpašības.

1. sapņu ķērājs

Tu esi no tiem, kuriem patīk sabiezināt krāsas. Tev ir nosliece uz refleksiju un iedziļināšanos sevī, tāpēc pat nenozīmīgi notikumi tevī var izraisīt veselu emociju vētru. Neturi to visu sevī, bet tai pašā laikā mācies nomierināties, skatīties uz visu filozofiskāk. Ja apgūsi šo vērtīgo prasmi, tuvākajā laikā ar tevi notiks kaut kas gaišs un priecīgs, tāds, ko tu esi ļoti gaidījis.

2. sapņu ķērājs

Esi gatavs – gaidāmas nopietnas pārmaiņas! Kaut kādā ziņā tavā dzīvē viss sāksies no baltas lapas. Savācies, koncentrējies, fokusē visu enerģiju un spēkus. Tev ir dota iespēja daudz ko izmainīt. Vienīgais noteikums, kas jāizpilda – jāatsakās no kaitīgiem ieradumiem un stereotipiem!

3. sapņu ķērājs

Tevi gaida mīlestība. Vai kaut kas cits, bet tikpat silts un personisks. Tu ne reizi vien esi apedzinājies, tev bijis sāpīgi un auksti, bet tas drīz beigsies. Tevi nudien drīz varēs dēvēt par laimes lutekli. Kamēr šis brīdis vēl nav pienācis, vari dāvāt savu smaidu, mīlestību un rūpes tiem, kas tev apkārt. Mēs vienmēr saņemam atpakaļ to, ko sniedzam pasaulei.

loading...