Izvēlies mandalu un uzzini Visuma vēstījumu tieši tev!

17-01-2019

Untitled-1 (2)

Visi izjūtam kosmosa ietekmi ne tikai emocionāli un garīgi, bet arī fiziski. Izvēlies attēlu un saņem virzošu vēstījumu, kas noderēs jau tūlīt!

Pirmais attēls
Interesanti! Pavisam drīz beigsies kāda sarežģīta un nogurdinoša situācija. Paldies Dievam! Ja pabeigsi šo darbu nākamajās divās nedēļās, pārliecinies, ka tas izdarīts teicami.

Ārkārtīgi svarīgi, lai tu aizdomātos par to, ko esi uzzinājis par sevi un citiem šī procesa laikā, jo iegūtā gudrība patiešām ir iemesls, kāpēc tev vispār vajadzēja piedzīvot šādu situāciju.

Otrais attēls
Viena vai vairākas tavas dzīves jomas nav līdzsvarā. Šī mandala iesaka plānot, kas notiks tavā dzīvē kopš pamošanās brīža līdz mirklim, kad dosies pie miera.

Ieskatoties savā dienas plānā, redzēsi, cik daudz laika un kuros brīžos tu vienkārši bezjēdzīgi notriec. Tādējādi spēsi saskaņot laiku un enerģiju un veikt vajadzīgās izmaiņas.

Trešā kārts
Tavu empātisko spēju dēļ, lai veiksmīgi komunicētu ar citiem, tev svarīgi nostiprināt veselīgas saskarsmes robežas. Tādējādi tavs galvenais mērķis šobrīd ir veselīgu robežu ieviešana saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

Avots: “Esotericblog”

loading...