Izvēlies kafijas tasīti un uzzini, kāds ir tavs lielākais talants

22-01-2019

Screenshot_249

Daudzi nevar iedomāties dienas sākumu bez tasītes stipras, smaržīgas kafijas – tas ir burvju dzēriens, kas sniedz mundrumu un palīdz ikdienas gaitās.

Iespējams, kaut kas vairāk slēpjas kafijas izvēlē. Izvēlies krūzīti un uzzini, kādas spējas tev piemīt!

Pirmā krūzīte
Tu vienmēr gribi būt pirmais un labākais – tieši pēc tā tu vienmēr tiecies. Tu vienmēr cīnies par savu vietu zem saules. Tu darbam velti daudz laika un spēku. Cilvēki tevi ciena un novērtē. Tu pret apkārtējiem izturies taktiski un pret draudiem – saprotoši. Vienīgais, ko tu nespēj piedot, ir nodevība.

Tava spēja: nepadoties.
Tas ir tavs iekšējais spēks, tu esi cilvēks, kurš nezaudē cerību un vienmēr tic sev. Īsts cīnītājs biznesā, mīlestībā vai jebkurā citā dzīves jomā.

Otrā krūzīte
Tev nepatīk vienatne, tāpēc vienmēr centies uzturēties sabiedrībā un labi pavadīt laiku interesantā kompānijā. Bet prioritāte tev vienmēr ir mājas, ģimene un viss ar to saistītais. Tu dari visu un vēl nedaudz vairāk, lai ģimene justos labi un ērti.

Tava spēja: tu esi patiesību mīlošs cilvēks.

Tu nemelo ne sev, ne citiem. Tu saproti, ko nozīmē “baltie meli”, bet tev riebjas salda nepatiesība.

Trešā krūzīte
Šo krūzīti, kā likums, izvēlas cilvēki, kuri tic, ka trīs ir viņu laimīgais skaitlis. Trīs ir maģisks skaitlis: simbolizē pagātni, tagadni un nākotni. Tas, kurš to apzinās, ir interesants cilvēks.

Tava spēja: tu proti mīlēt.

Tas ir spēcīgi. Ne katrs ir uz to spējīgs. Tu mīli tieši cilvēku, nevis sevi šajā procesā. Tu esi gatavs nopietnai rīcībai. Tu esi personība.

Ceturtā krūzīte
Tu esi cilvēks, kurš negrib būt ne labākais, ne sliktākais, bet izvēlēties zelta vidusceļu, cilvēks, kurš nelūdz un neprasa no dzīves daudz. Tev galvenais, lai tavi mīļie būtu dzīvi un veseli – ar to tev pilnīgi pietiek. Tu esi gudrs cilvēks.

Tava spēja: vārda spēks.

Cilvēki teic, ka tev ir tev ir ļoti īpašs balss tembrs, tu bieži dzirdi, ka tev ir patīkama balss, tā
nomierina, tu vienmēr atrodi pareizos vārdus jebkurā situācijā. Un tā patiešām ir.

Piektā krūzīte
Tev patīk kārtība. Lietās, attiecībās, mājās, dzīvē. Un to proti to organizēt. Tev patīk saprātīgi noteikumi un līdzsvarota dzīve. Tu vienmēr izskaties kopti un labi.

Tava spēja: tu proti redzēt cilvēku vēlmes.

Tu esi ļoti uzmanīgs pret detaļām. Tu esi konsekvents. Tu vienmēr atceries to, kas tev vajadzīgs. Cilvēkus pārsteidz tavs vērīgums, viņi tevi uzskata par spēcīgu cilvēku.

loading...

1 Comment

  1. Сергей 23.01.2019 at 00:55 - Atbildēt

    Платить за электричество в 2 разa меньше не нарушая закон реально! Советую абсолютно каждому ознакомиться с этой статьей – https://u.to/NdCHFA – элеkтpиka с более чем 30-летним стажeм! Это действительно легально, советую всем, кто не хочет переплачивать!с