Izvēlies eglītes virsotnes rotājumu un uzzini, kas būs galvenais jaunajā gadā!

15-12-2018

0.jpg.88b72c99ccbff4f443fd37cf2bd5b950

Izvēlies eglītes virsotnes rotājumu un uzzini, kas būs galvenais jaunajā gadā!

Senāk Ziemassvētku kociņa rotāšanu cilvēki uztvēra ļoti nopietni, ar katras mantiņas izvēli nosakot, kādus mērķus vēlas sasniegt nākamajā gadā.

Reizēm izvēli uzticēja bērnam, uzskatot, ka ar bērna tīrās dvēseles starpniecību liktenis noteikti dos kādu zīmi par gaidāmajiem notikumiem.

Izvēlies vienu no attēliem un lasi rezultātu zemāk.

1. Zvaigze
Tu izvēlējies mērķtiecīgumu un uzvaru. Pieci stari, piecas sajūtas, piecas lūgšanas, plauksta ar pieciem pirkstiem – spēcīgs labklājības, darba, labklājības, tīru nodomu simbols. Zelta krāsa to visu uzver un izceļ. Tevi gaida veiksmīgs gads, ja pats būsi čakls.

2. Salavecis
Tu izvēlējies rūpes. Dāvanu, jautrības simbols labiem cilvēkiem, bet aukstums un ledus – egoistiskām personībām. Nākamgad labi darbi tiks pienācīgi atalgoti.

3. Eņģelis
Tu izvēlējies aizsardzību un cerību. Sargeņģelis pēc daudziem ticējumiem vienmēr ir cilvēkam blakus sarežģītās situācijās. Nākamgad pati providence tevi sargās un atbalstīs.

4. Sniegpārsliņa
Ja izvēlējies sniegpārsliņu, tas nozīmē unikalitāti un pārmaiņas. Skaistie, neatkārtojamie ledus kristāli ir atdzimšanas simbols. Nākamajā gadā tevi gaida neticamas un labas pārmaiņas.

5. Smaile
Tu izvēlējies ceļu uz panākumiem. Smaile, konuss, galotne – noteiktu centienu un stingras gribas simbols. Jaunais gads tev būs nozīmīgs un produktīvs, tavu nākotni noteiks darbi, kas gaida jaunajā gadā.

Laimīgu Jauno gadu visiem!

loading...