Izvēlies durvis un uzzini, ko slēpj tava zemapziņa!

18-12-2018

durvis2

Zemapziņas spēks ir lielāks nekā viss, ko mēs domājam un apzināmies. Te nav nekādas vārdu spēles, zemapziņa ir līdzīga lielai atmiņas bankai. Tas apjoms ir praktiski neierobežots, un tur pastāvīgi krājas viss piedzīvotais.

Šis personības tests palīdzēs nedaudz labāk iepazīt sevi un tādējādi parādīs mazliet no tā, kas glabājas tavā zemapziņā.

Izvēlies vienu no durvīm un lasi rezultātu zemāk!

Pirmās durvis
Tu esi kaislīgs, bet pacietīgs cilvēks. Reizēm tu sastopies ar citu cilvēku problēmām un aizmirsti pievērst uzmanību darbam ar sevi. Tevī ir daudz mīlestības un miera, un tev ir pozitīvs skatījums uz dzīvi. Tev ir lieliska stila izjūta un daudz harizmas. Tu piesaisti cilvēkus!

Otrās durvis
Tu esi mākslinieciska būtne, tev piemīt lieliska stila izjūta. Tu esi radoša personība, kas redz pasauli īpašā veidā. Tu arī labi izproti citu cilvēku emocijas. Tev viss izdosies, ja ieiesi mākslas un dizaina jomā. Tev ir izsmalcināta estētiska gaume.

Trešās durvis
Tev ir attīstīta intuīcija: ja kāds tevi centīsies piemānīt, tu to uzreiz jutīsi. Turklāt, kad tu kaut ko dari, tu izmanto savu intuīciju, kas ļauj sasniegt rezultātus ātrāk un vieglāk. Tu esi pietiekami pacietīgs pat tad, kad notiek kaut kas neplānots.

Turklāt tu centies pārvarēt šķēršļus, saglabājot pozitīvu skatījumu. Tev patīk ticēt, ka dzīvē gaidāms vēl daudz laba.

Ceturtās durvis
Tev ir skaidrs priekšstats par visām tavas dzīves jomām, un reizēm tu kritizē citus. Vēl jo vairāk, tu neko mainīt, jo tad, kad redzi kādu pieļaujam kļūdu, tu nespēj to neizlabot!

Tev patīk būt aizņemtam, tev piemīt oriģināla domāšana. Tev patīk risināt problēmas un iedvesmot apkārtējos. Neskatoties uz savu introspektīvo raksturu, tu neesi auksts un nevērīgs, bet gan sniedz svaigu skatījumu uz dzīvi cilvēkiem, kuri tevi patiesi ciena un mīl!

Avots: “Esotericblog”

loading...