Izvēlies Budas figūriņu un uzzini, kas gaida tuvākajā nākotnē!

01-11-2023

Izvēlieties Budu un uzziniet savu tuvāko nākotni. Kas jūs gaida pavisam drīz? Kādas pārmaiņas iepriecinās? Ieskatieties tuvākajā nākotnē ar leģendārā pareģojuma figūriņu. Uzticieties savai intuīcijai. Izvēlieties Budu, nedomājot ilgi.

Lasiet, ko nozīmē jūsu izvēle.Pirmais Buda

Ideāls laiks, lai sāktu visu, ko vēlaties. Veiksme būs jūsu pusē. Var atbrīvoties no šaubām un sākt rīkoties. Tas, kurš neriskē, neuzvar. Centieties būt pozitīvi, negatīva enerģija var atņemt veiksmi. Turieties tālāk no konfliktiem un toksiskiem cilvēkiem. Jūs gaida veiksme jaunu lietu un attiecību uzsākšanai.

Otrais Buda

Jūs saņemsiet dāvanu no cilvēka, kuru jūs nekad neesat gaidījis. Šī dāvana nostiprinās attiecības starp šo cilvēku un jums.

Nepatikšanas, kas jums traucē, drīz atkāpsies. Jūs pamanīsiet, ka ilggadējais darbs dod jums zināmu labumu. Sāksies laiks, kas optimizē jau esošo.

Trešais Buda

Lielisks laiks analīzei un plānošanai – periods, kurš iestāsies. Neļaujiet citiem negatīvi reaģēt uz jūsu lēmumiem. Periods būs produktīvs, ja izrādīsiet neatkarību un pašpietiekamību. Nesāciet un neturpiniet darīšanas un attiecības, kamēr neanalizējat tās.

Ceturtais Buda

Jūs gaida nopietns laiks. Attīstības un atbildības periods. Jums droši vien būs jāpieliek pūles, lai palīdzētu cilvēkiem. Jūsu rīcība būs atkarīga no cilvēkiem, kuri jums uzticas.

Piektais Buda

Bez šaubām, viss būs labi, un viss nokārtosies tuvākajā laikā. Jūs droši vien nebēdāsiet par niekiem. Jūs būsiet apmierināti ar lietu norisi un attiecību attīstību. Tomēr jābūt uzmanīgākam un piesardzīgākam par virzienu izvēli, lai izvairītos no vilšanās nākotnē.

Sestais Buda

Jūs gaida atjaunošanās periods. Tas ir labs laiks, lai atjaunotu savu veselību un spēkus. Ignorējiet lietas, kas droši vien parādīsies tieši šajā laikā. Nepalaidiet garām iespēju papildināt savu enerģiju.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

TESTS. Izvēlies lukturīti un uzzini savas stiprās puses! + Vēl pieci psiholoģiski testi

Psiholoģisks tests: izvēlies putnu un uzzini, kāda tev ir attieksme pret dzīvi!

Tests “Sešas zilā nokrāsas”. Uzzini, kāds sarunas biedrs esi!

TESTS. Izvēlies kaķi un uzzini savu patieso dvēseles stāvokli!

loading...