Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Skorpions
skorpions

2017.gada jūlija horoskops Skorpionam sola daudz jaunu darbu, kas būs interesanti un perspektīvi. Tu būsi patiesi priecīgs, ka nevajadzēs pārcilāt papīrus un ieslīgt rutīnā. Ideju un plānu jūlijā Skorpionam būs ne mazums, taču to īstenošanai vajadzēs draugu palīdzību. Personīgajā dzīvē šogad Skorpions izjutīs pilnīgu brīvību no saistībām, kas var negatīvi ietekmēt attiecības ar iemīļoto cilvēku.

Jūlija horoskops sievietei Skorpionam iesaka būt pārliecinātākai par sevi un korektāk uzvesties saskarsmē ar apkārtējiem cilvēkiem. Ja tu praktiski izturēsies pret finanšu jautājumiem, varēsi uzkrāt būtisku naudas summu līdz atvaļinājuma laikam. Profesionāla veiksme un priekšnieka labvēlība nodrošinās tev šogad karjeras izaugsmi.

Jūlija horoskops vīrietim Skorpionam iesaka vairāk komunicēt, veidot kontaktus un aizdomāties par savu talantu attīstīšanu. Labākā izeja no stagnācijas naudas ziņā ir reformas. Plānojot savu darbību jūlijā, Skorpionam jābūt morāli gatavam likteņa pavērsieniem un negaidītiem notikumiem. Šogad daudzveidība un diplomātija attiecībās ar iemīļoto dos jūtamus rezultātus.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)