Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Svari
svari

2017.gada jūlija horoskops Svariem sola patīkamu likteņa pārsteigumu, dāvājot iespējas un izredzes veiksmīgam kāpumam pa karjeras kāpnēm. Pamatojoties uz intuīciju, Svari jūlijā varēs atrast jaunus kompanjonus un kļūt veiksmīgāki. Pat nelieli padomi palīdzēs tev nonākt pie iecerētā mērķa ātrāk par partneriem. Skaista atzīšanās mīlestībā nodrošinās Svariem romantisku noskaņojumu visu mēnesi.

Jūlija horoskops sievietēm Svariem neiesaka steigties un drudžaini rosīties. Lai viss notiek tā, kā vajag, nevis pēc tava plāna. Vairāk lasi, komunicē un garīgi bagātinies. Jūlijā sievietēm Svariem vajag organizēt atpūtu dabā, patīkamu ceļojumu un braucienu pie radiniekiem. Šogad pavadi vairāk laika kopā ar mīļoto vīrietis, nevis ar draudzenēm un kolēģiem.

Jūlija horoskops vīriešiem Svariem rekomendē ieguldīt finanses izdevīgos uzņēmumos. Tikai tā tu varēsi kļūt bagāts un iegādāties to, ko vēlies, – automašīnu, mājokli un zemes gabalu. Vīriešiem Svariem jūlijā jābūt uzmanīgiem braucienu laikā, it īpaši, ja dodies atpūtā ar visu ģimeni. Šogad tev vajag brīvi komunicēt ar cilvēkiem neatkarīgi no viņu stāvokļa sabiedrībā.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)