Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Jaunava
jaunava

2017.gada jūlija horoskops Jaunavai paredz piesātinātu mēnesi. Tu tieksies pēc piedzīvojumiem, pastāvīgi dosies braucienos un rīkosies patiešām cēlsirdīgi. Jaunavu jūlijā mājās nevarēs sastapt, jo viņu aizraus jaunas lietas un interesantas iepazīšanās. Tev gribēsies saknē mainīt savu dzīvi un piepildīt to ar spilgtām emocijām. Pat pagaidu grūtības ar naudu neizsitīs tevi no sliedēm. Galvenais, ka šogad draugi, kolēģi un tuvinieki būs solidāri ar Jaunavas lēmumiem.

Jūlija horoskops sievietei Jaunavai iesaka ieviest pārmaiņas ne tikai savā uzvedībā, bet arī ārējā tēlā. Tu kļūsi stilīgāka, pievilcīgāka un oriģināla dāma. Tikai esi piesardzīga gan lietišķo, gan mīlas partneru izvēlē. Saprātīgums un mēra sajūta it visā palīdzēs Jaunavai gūt panākumus un piesaistīt veiksmi.

Jūlija horoskops vīrietim Jaunavai sola brīnišķīgu mēnesi, kad daudzas vēlēšanās piepildīsies kā pasakā “Zelta zivtiņa”. Vari drosmīgi plānot lietas, ieviest romantiskas iepazīšanās un izklaidēties. Tas viss jūlijā ļaus vīrietim Jaunavai nostiprināt savu autoritāti sabiedrībā un rast radošus pašrealizācijas veidus.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)