Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Lauva
lauva

2017.gada jūlija horoskops Lauvam prognozē neviennozīmīgu mēnesi, kurā viss risināsies spontāni, nevis pēc plāna. Tev nepieciešams pārliecināti raudzīties uz priekšu, nevis atskatīties uz pagātni ar nožēlu un skumjām. Jūlijā Lauvām nāksies pieņemt ne vienu vien svarīgu lēmumu dzīvē, kas attiecas uz mīlestību, ģimeni un darbu. Nevajag bēdāties, ja kaut kas notiks ne tā, kā tu plānoji. Pat cariskais Lauva nespēj kontrolēt kosmisko enerģiju.

Jūlija horoskops sievietei Lauvai iesaka būt ieturētai un saprātīgai, ja liktenis noliks viņu nopietnas izvēles priekšā. Protams, sievieti Lauvu tās ceļā gaida ne mazums pārbaudījumu un šķēršļu, bet viņas apņēmīgais un pārliecinātais raksturs palīdzēs visu pārvarēt. Sievietei Lauvai šogad nevajag šaubīties par saviem lēmumiem un mazāk klausīties apkārtējo padomos.

Jūlija horoskops vīrietim Lauvam sola auglīgu mēnesi, kad lielu daļu laika viņš pavadīs draugu lokā vai darbā. Nekrīti galējībās, ja situācija krasi mainīsies. Jūlijā vīrietim Lauvam nepieciešams rēķināties ar tiem cilvēkiem, kas liek uz viņu lielas cerības. Teicams mēnesi tiem, kas negaida palīdzību, bet paši cenšas to sniegt.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)