Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Vēzis
vezis

2017.gada jūlija horoskops Vēzim sola mēnesi, kad daudzi notikumi norisināsies neatkarīgi no viņa vēlmēm un centieniem. Tev apkārt būs cilvēki, kas liksies dīvaini un vieglprātīgi. Vēzim jūlijā vajag biežāk ieskatīties sevī, lai nekļūdītos rīcībā un lēmumos. Ja veiksme biznesā neatnāks pie tevis uzreiz, kā tu cerēji, tad nepieciešams savu uzmanību pārorientēt uz svarīgākiem jautājumiem, piemēram, ģimeni un bērniem.

Jūlija horoskops sievietei Vēzim prognozē patīkamus pārsteigumus un liktenīgu tikšanos. Tu būsi tik laimīga, ka situācija veidojas tev par labu, ka uz brīdi zaudēsi laika sajūtu un daļu saprāta. Jūlijā sievietei Vēzim nepieciešams ieņemt novērotāja pozīciju, ja starp radiniekiem izcelsies strīds. Tādējādi tu sevi pasargāsi no stresa un varēsi saglabāt siltas attiecības ar tuviem cilvēkiem.

Jūlija horoskops vīrietim Vēzim iesaka saglabāt savaldību un mieru jebkādās situācijās, kas radīsies šomēnes. Kopumā jūlijs būs viens no veiksmīgākajiem mēnešiem šajā gadā. Tu būsi uzvarētājs jebkurā strīdā un gūsi panākumus biznesā bez īpašām pūlēm. Starp citu, pat priekšnieks ieklausīsies Vēža padomos.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)