Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Dvīņi
dvinis

2017.gada jūlija horoskops Dvīņiem prognozē jaunus draugus, lietišķās partnerības un apstākļu maiņu. Lai gan uz laiku tev gribēsies paiet no visa malā un palikt vienatnē. Iespējams, ka tas ir nogurums no trakā darba ritma vai notikumu virknes personīgajā dzīvē. Apkārtējiem cilvēkiem jūlijā būs jautri un interesanti komunicēt ar Dvīņiem, kuri vienmēr ir ideju un optimisma pilni.

Jūlija horoskops sievietēm Dvīņiem sola nelielas grūtības ceļā uz mērķu sasniegšanu. Tu tik spēcīgi par to pārdzīvosi, ka iekritīsi depresijas nagos. Enerģētiskais līdzsvars sievietēm Dvīņiem būs zems, tāpēc daudzi jautājumi tā ar paliks “karājamies gaisā”. Mēneša beigās nāksies patstāvīgi izlocīties no situācijas, kurā tu iesaistīji sevi un tuvos cilvēkus.

Jūlija horoskops vīriešiem Dvīņiem iesaka pārskatīt savu apkārtējo sabiedrību. Tikai tā tu sapratīsi, kam var uzticēties, un uz ko paļauties nevar. Jūlijā vīriešiem Dvīņiem nepieciešams steidzami nodarboties ar finanšu stāvokļa uzlabošanu. Par sliktu to nosaukt nevar, taču tēriņi būs lielāki par peļņu. Pašdisciplīna – lūk, ar ko vajag nodarboties vīriešiem Dvīņiem!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)