Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Vērsis
versis

2017.gada jūlija horoskops Vērsim prognozē neticamu popularitāti un augstu autoritāti to vidū, kuri no viņa vairāk ņem, nekā dod. Tev pastāvīgi prasīs aizdot naudu, bet ar tās atdošanu nesteigsies. Jūlijā Vērsim vislabāk nodarboties ar garīgo attīstību un pašizglītošanos. Analizē ne tikai jaunu, bet arī tev svarīgu informāciju, lai izdarītu pareizos secinājumus un pavirzītos uz priekšu.

Jūlija horoskops sievietei Vērsim iesaka netērēt, bet krāt enerģiju jaunām lietām. Vairāk nodarbojies ar savām problēmām un personīgo dzīvi, nekā palīdzi apkārtējiem. Gudra attieksme pret profesionālajām problēmām palīdzēs sievietei Vērsim nodrošināt sev pārliecību par nākotni. Mēneša beigās iespējama tikšanās ar vīrieti, kurš palīdzēs nokārtot finanšu lietas.

Jūlija horoskops vīrietim Vērsim sola psiholoģiskajā ziņā grūtu laiku. Tuvinieki atbalstīs tevi grūtos brīžos un ieteiks, kā rast izeju no sarežģītām situācijām. Vīrietis Vērsis jūlijā bieži dosies braucienos gan darba, gan ģimenes lietās. Šogad ieteicams izvairīties no konfliktiem ar radiniekiem, kā arī piesargāties no nepārdomātas rīcības un asi pateiktiem vārdiem.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)