Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Zivis
zivs

2017.gada jūlija horoskops Zivīm prognozē nepastāvīgu mēnesi gan emocionālā, gan profesionālā plānā. Daudzi notikumi norisināsies pretējai tavai gribai, kas sāks nedaudz kaitināt. Zivju noskaņojums strauji mainīsies, bet enerģijas rezerves tiks neracionāli izmantotas. Jūlijā tev vajag visus spēkus veltīt darba uzvarām, ģimenes finansiālai nodrošināšanai un papildu piepelnīšanās iespēju meklēšanai.

Jūlija horoskops sievietēm Zivīm iesaka pievērst uzmanību saviem iekšējiem uzdevumiem un mērķiem. Izrādot savaldību sarunās un kontaktos, kā arī pieticību vēlmēs, tu varēsi ielikt teicamu pamatu pašrealizācijai. Jūlijā Zivīm vajag vairāk tikties ar pozitīviem cilvēkiem, lai nebūtu jāviļas savos uzskatos.

Jūlija horoskops vīriešus Zivis mudina nodarboties ar attiecību stiprināšanu ar mīļoto cilvēku. Ja mīļotās dēļ kaut ko upurēsi, tad esi gatavs, ka viņa to atbilstošā veidā nenovērtēs. Jūlijā Zivīm jāieliek galveno ienākumu avotu pamats visai vasarai. Šogad tev vajag mazāk plānot, bet spontāni iegādāties to, ko vēlies.

Avots: “astroruk.ru”

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)